Aggro

Aggro to bardzo fajne kulki, w których zamiast klasycznych kulek mamy warzywa i owoce mniej więcej tego kształtu. Waszym zadaniem w tej grze kulki jest pomidorem lub później także papryką i cebulą uszkodzić inne warzywa i owoce na planszy. Pomidor ma średnią moc, a papryka dużą, cebula mocy uszkadzania nie ma, ale za to wysoko potrafi skakać i zrzucać niżej pozostałe warzywa i owoce. Jeśli macie ochotę zagrać w takie nietypowe kulki to serdecznie zapraszam was do zabawy z grą Aggro.

Kulki to jedne z najpopularniejszych gier online. Może nie występują jako wzory na koszulki jak Mario czy Pacman, ale również są znane na całym świecie przez dzieci i dorosłych. Mimo upływu lat wciąż powstają nowe gry kulki takie jak np. Aggro. Jest to nietypowe gra kulki, ale dzięki temu jeszcze ciekawsza niż inne. W grze Aggro macie do przejścia aż 25 wspaniałych plansz, więc nie ma na co czekać, bo czas ucieka – chwytajcie za myszki, bo one wam są potrzebne w tej grze kulki i bawcie się razem z nami – jestem pewna, że zabawa będzie znakomita.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (12 votes cast)


Aggro to bardzo proste, wieloplanszowe kulki, przy których na pewno nudzić się nie będziecie. W tej grze kulki każda plansza jest inna, każda wymaga nieco zastanowienia i przemyślenia sytuacji oraz ruchów, na szczęście nie ma w grze Aggro ograniczenia czasowego, więc myśleć możecie do woli. Jednym ograniczeniem jest możliwa do wykonania ilość ruchów poszczególnymi warzywami (cebula, pomidor, papryka). W tej grze kulki w każdej z plansz ta ilość ruchów jest inna i zobaczycie ją nas danym warzywkiem.

Wszystkie ruchy w tej grze kulki wykonujecie za pomocą myszki. Klikacie na warzywku, którym będziecie strzelać i celujecie w inne warzywo lub owoc na planszy, odpowiednio ustawiacie moc za pomocą myszki i strzelacie. Jeśli odpowiednio mocno uderzycie dany owoc lub warzywo zginie. Po usunięciu w ten sposób wszystkich z planszy w tej grze kulki przechodzicie do kolejnej planszy. Kiedy nie będziecie mogli przejść w tej grze kulki jakieś planszy możecie na etykietce FAIL wybrać SKIP LEVEL, pamiętajcie, że macie ich ograniczoną ilość!!!

Jeżeli chodzi o opcje gry kulki Aggro to w lewym górnym rogu znajdziecie przejście do ekranu głównego, restart planszy oraz wyłączenie dźwięków. No i to już w zasadzie wszystkie opcje tej gry kulki. Fajne w grze Aggro jest to, że po wyjściu z gry i powróceniu do niej przez tę samą przeglądarkę na tym samym komputerze przy włączonych cookies możecie zacząć grę kulki od tej planszy, w której skończyliście. Fajnie?

Mam nadzieję, że podoba wam się takie rozwiązanie i że ogólnie podoba wam się taka gra kulki. Grajcie w nią razem z nami i polecajcie grę Aggro swoim znajomym  – sprawdźcie kto z was jest lepszy w te kulki 🙂

Ze statystyk wynika, że ta gra przypadła wam do gustu – cieszę się z tego bardzo i zachęcam was do dalszej zabawy. Zaproście do gry swoich bliskich i znajomych – im nas więcej tym lepiej, nieprawdaż? Polecam wam również inne nasze darmowe gry, które znajdziecie na tym portalu – gwarantuję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno ten, który lubi klasykę jak i ten, który lubi nowoczesne gry. Gry, które mamy dla was dostarczać mają wam mnóstwo wspaniałej zabawy i relaksu – tak, chyba właśnie jest, bo do nas powracacie – dziękujemy wam bardzo za to, że jesteście z nami. Z tej okazji już wkrótce czeka was mnóstwo niespodzianek – nie przegapicie okazji : )

Aggro, 7.2 out of 10 based on 12 ratings