Atomic Puzzle 2

Atomic Puzzle 2 to fajna gra kulki, w której jest do przejścia całe mnóstwo plansz. Zadaniem w tej grze kulki jest usunięcie z planszy wszystkich kulek, poprzez zredukowanie ich do jednej. W każdej planszy na dole macie mały algorytm obrazkowy, który pokazuje wam w jaki sposób można redukować kulki, jeśli zredukujecie nie to co trzeba i coś zostanie na planszy będziecie musieć powtórzyć poziom lub ewentualnie go pominąć i zagrać w kolejny, jednak wtedy tracicie punkty, a są one ważne jeśli w tej grze kulki chcecie być wysoko na liście graczy.

Atomic Puzzle 2 to świetne kulki przy których można się znakomicie bawić długimi godzinami. Na początku plansze są bardzo proste, jednak z czasem robi się trudniej i może przydać wam się mała pomoc, którą zamieszczam w formie filmiku, w którym krok po kroku zobaczycie jak przechodzić każdą z plansz Atomic Puzzle 2. Mam nadzieje, że taka pomoc wam się przyda i już nikomu te kulki nie sprawią najmniejszego problemu. Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami i grami kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)


Witajcie w świecie kulek Atomic Puzzle 2. Jak widać jest to już druga część tej wspaniałej gry kulki i możecie być pewni, że jest ona jeszcze lepsza niż pierwsza część. W grze Atomic Puzzle 2 panują proste zasady – musicie usunąć wszystkie kulki z planszy poprzez zredukowanie ich do jednej – można rzec najsilniejszej, która to? Wszystko zależy od planszy, w którą gracie. W każdej z plansz tej gry kulki na dole macie pokazane jakie kolory mogą się łączyć i co się z nich tworzy, a jakich połączeń dokonywać nie można lub też inną podpowiedź, ale to już w późniejszych planszach. Dobre połączenie kulek pozwoli wam przejść do kolejnej planszy tej gry kulki, zaś złe sprawi, że będziecie musieć powtórzyć poziom lub ewentualne go pominąć.

Grę Atomic Puzzle 2 zaczynacie od wyboru planszy z mapki – o dziwo nie musicie grać od pierwszej planszy tej gry kulki a od wybranej, byle nie większej niż 5. Każda z plansz tej gry kulki ma takie same opcje, które znajdziecie na dole ekranu. W prawym dolnym rogu ekranu tej gry kulki macie: pomoc, pauzę, restart poziomu oraz cofnięcie ruchu. W lewym dolnym rogu ekranu gry kulki Atomic Puzzle 2 znajdziecie: numer poziomu, ilość wykonanych ruchów oraz czas, który określa bonusowe punkty – im szybciej skończycie tym ich więcej zawędruje na wasze konto. Ilość punktów w tej grze kulki zostaje wam przedstawiona po każdej planszy, którą uda wam się przejść.

Wszystkie ruchy w grze Atomic Puzzle 2 wykonujecie za pomocą myszki – jak to zwykle w grach kulki bywa. Jak już zauważyliście ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo, więc nikt nie powinien mieć z nią problemów. Możecie grać do woli długimi godzinami. Z ciekawostek dodam, że w grze Atomic Puzzle 2 czekają jeszcze na was bonusy, których działanie już musicie poznać sami – nie będę wam zdradzać wszystkich szczegółów, bo cóż to za zabawa. Wystarczy, że dodatkowo zamieszam dla was filmik, w którym pokazane jest jak przejść te kulki. Życzę udanej zabawy i wysokiego miejsca na liście graczy!!!

Atomic Puzzle 2, 9.8 out of 10 based on 4 ratings