Baby Ada’s Beans

Baby Ada’s Beans to kulki, które mają nowoczesną grafikę, ale zasady takie jak w klasycznej grze kulki, które znacie jeszcze z wersji windowsowych. Baby Ada’s Beans to naprawdę bardzo fajne kulki, przy których na pewno będziecie się znakomicie bawić. Baby Ada’s Beans to kulki dla każdego bez względu na wiek.

Baby Ada’s Beans to bardzo prosta gra kulki, która nie jest ograniczona czasowo, więc jest idealna dla tych osób, które nie lubią gier na czas, które grają dla relaksu. Baby Ada’s Beans czekają już na was – grajcie razem z nami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


W grze Baby Ada’s Beans mamy do czynienia z małymi słodkimi mordkami, które mrugają do nas oczkami. Musicie pomóc uratować wszystkie mordki, zdobywając jak największą ilość punktów.

Baby Ada’s Beans to klasyczne kulki, których zasady są wam za pewne znakomicie znane. W tej grze kulki macie za zadanie układać obok siebie w pionie lub poziomie co najmniej 5 identycznych kulek. Tak ułożone kulki znikają z planszy, a wy dostajecie za nie punkty. Punkty w grze Baby Ada’s Beans możecie znaleźć w prawym górnym rogu ekranu.

Poniżej punktów w tej grze kulki znajduje się przycisk NEW GAME, którym możesz rozpocząć nową grę, a jeszcze niżej macie HELP czyli pomoc. Idąc dalej w dół w grze Baby Ada’s Beans znajdujecie 3 kolorowe kulki, które sugerują wam jakie kolory pojawią się następne. Na samym dole w prawym rogu tej gry kulki znajdziecie wyłączniki dźwięków i muzyki.

Sterowanie w grze Baby Ada’s Beans odbywa się za pomocą myszki – klikacie na wybranej kulce, a potem na polu, w które chcecie ją przenieść. Musicie jednak pamiętać o tym, że w grze Baby Ada’s Beans kulki można przesuwać tylko wtedy, gdy nie są one blokowane przez inne kulki.

Gra Baby Ada’s Beans jest bardzo prosta i nie jest ograniczona czasowo, dlatego też z pewnością każdy/a z was z nią sobie poradzi. Polecam gorąco kulki Baby Ada’s Beans wszystkim bez względu na wiek.

Powodzenia!!!