Ball Shooter 2

Ball Shooter 2 to bardzo fajna gra pryskające kulki, w której za zadanie masz przejść kilkanaście dostępnych w grze plansz zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Aby przejść z jednej planszy do drugiej musisz usunąć wszystkie dostępne na niej kulki. Wydaje się to być proste, jednak w grze Ball Shooter 2 kulki nie są sztywno umieszczone na górze ekranu jak to zwykle w grach pryskające kulki bywa, ale kulki obracają się wokół osi, umieszczone na środku ekranu.

Ball Shooter 2 to znakomita gra kulki dla dużych i małych fanów naszego portalu. Jeśli macie wolną chwilę i lubicie kulki online, w których trzeba strzelać do kulek to niewątpliwie gra Ball Shooter 2 powinna wam się spodobać. Zasady gry są proste, nie ma ograniczenia czasowego, a więc na pewno każdy da sobie radę z tą grą bez większych problemów. Zachęcam gorąco do zabawy!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (7 votes cast)


Ball Shooter 2 to nie klasyczne pryskające kulki, ale w grze tej można się równie znakomicie bawić poprzez strzelanie do kulek. Od klasycznej gry pryskające kulki naszą dzisiejszą propozycję różni w zasadzie tylko to, że kulki nie są umieszczone na górze ekranu, a przymocowane są do jednego punktu na środku planszy. Wokół tego punktu przy uderzeniu zaczynając się okręcać, przez co trudniej nam trafić.

Nowością w grze Ball Shooter 2 jest to, że mamy tu 4 armatki – na każdym boku planszy. Nie możemy wybierać ich dowolnie kiedy chcemy, a tylko wtedy, gdy do strzału przygotowana zostanie nam magiczna kulka. Jeśli taką magiczną kulką strzelimy w inną armatkę to z danej armatki będziemy mogli strzelać. Z armatki strzelamy tradycyjnie za pomocą myszki, jak to zwykle w grach pryskające kulki bywa, a strzelamy w taki sposób, aby na planszy obok siebie ułożyć minimum trzy takie same kulki. Kiedy nam się to uda, znikają one z planszy. Jeśli chodzi o armatki to warto wiedzieć, że obok zawsze pojawia się mała kropka, która pokazuje nam jaki kolor będzie kolejny.

Nie w każdym ruchu uda nam się coś w grze Ball Shooter 2 usunąć z planszy dlatego warto obserwować lewy górny róg, gdzie mamy kulki, które z każdym nieudanym ruchem (czyli takim, który nie usuwa nic z planszy) robią się szare. Im mniej kolorowych kulek, czyli więcej szarych tym bliżej momentu, kiedy na planszy pojawią się kolejne kulki. Im więcej kulek na planszy, tym więcej punktów zdobyć można, ale też łatwiej jest przegrać. Przegrywamy zaś wtedy, gdy kulki dotkną którejś ze ścian.

Jeśli chodzi o inne opcje gry Ball Shooter 2 to warto spojrzeć na dół ekranu i tam od lewej mamy: RESET, czyli rozpoczęcie planszy od nowa, głośnik, który wyłącza dźwięki w grze oraz SCORE, czyli ilość zdobytych punktów. No i to w zasadzie na tyle, bo nie ma tu opcji pauzy, a to z racji tego, że kulki online Ball Shooter 2 nie są ograniczone czasowo.

To już wszystko jeśli chodzi o grę Ball Shooter 2. Mam nadzieję, że ona wam się spodoba i chętnie zagracie w nią nie tylko dziś, ale jeszcze wiele razy. Powodzenia!!!

Ball Shooter 2, 7.4 out of 10 based on 7 ratings