BalliePutt

BalliePutt to fajne kulki, które są grą zręcznościową. Masz tu armatkę, z której strzelasz kolorową kulką Ballie to innych kolorowych kulek, zbierając również po drodze wszystkie gwiazdki z planszy. Kiedy ci się to uda przechodzisz do kolejnego etapu tej gry kulki. Ile jest etapów w grze BalliePutt? Nie uwierzycie, ale aż 30. 30 bardzo fajnych i ciekawych etapów, w których każdy kolejny jest trudniejszy do przejścia. Co takiego trudnego jest w tej grze kulki?

Trudność sprawia przede wszystkim to, iż masz ograniczoną ilość ruchów. Kulki i gwiazdki muszą zostać usunięte w podanej ilości ruchów, bo inaczej będziecie musieli powtarzać level. Im mniej ruchów zużyjcie tym więcej punktów trafi na wasze konto. Po co w grze BalliePutt potrzebne są punkty? Przede wszystkim dla zabawy i dostania się na jak najwyższą lokatę na liście graczy. Kuszące? Myślę, że tak i chętnie zagracie z nami właśnie w te kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (8 votes cast)


BalliePutt to kulki, przy których na pewno będziecie się znakomicie bawić. W tej grze kulki musicie strzelać Ballie do gwiazdek i innych Ballie, tak aby znikły one z planszy. Nie jest to jednak takie proste, bo ilość ruchów w tej grze kulki jest ograniczona. Dostępną ilość ruchów zobaczyć u góry ekranu po lewej stronie przy napisie PAR. W samym lewym rogu ekranu gry BalliePutt możesz zobaczyć ile ruchów już wykorzystałeś/aś. Jeśli chodzi o opcje w tej grze kulki to na górze idąc w prawo macie ilość zdobytych punktów – im ich więcej będzie tym wyższą lokatę zajmiecie na liście graczy; punktów dostaje się więcej, gdy zużyjecie jak najmniej ruchów. W prawym górnym rogu tej gry kulki znajdziecie wyjście do MENU oraz level, w który gracie. Pamiętacie ile jest leveli w grze BalliePutt? Oczywiście, że aż 30 : )

W tej grze kulki armatką sterujecie za pomocą myszki, czyli w dość klasyczny sposób, więc nikt nie powinien mieć problemów. Podczas namierzania armatki na kulki na planszy pojawią się pomocnicze kropki, dzięki którym łatwiej będzie wam wycelować w odpowiednie miejsce. Potem już tylko wystarczy nacisnąć lewy przycisk myszki i czekać co stanie się z kulką – trafi czy nie trafi jakiś element na planszy. Kiedy zniknie z planszy możecie wykonać kolejny ruch w tej grze kulki. I tak, aż do momentu, gdy usuniecie wszystkie kulki i gwiazdki z planszy, bądź do momentu, gdy zabraknie wam ruchów.

BalliePutt to naprawdę godna uwagi gra kulki przy której będziecie się bawić przez długie godziny. Dzięki tej grze kulki nie tylko się zrelaksujecie, ale również poćwiczycie nieco szare komórki, bo co planszę to bardziej trzeba je wysilać by opracować dobry plan usunięcia Ballie z planszy. Mam nadzieję, że ta gra kulki przypadnie wam do gustu i nie raz do nas powrócicie, aby w nią zagrać. Polećcie również tą grę kulki swoim znajomym.

Powodzenia!!!

BalliePutt, 6.5 out of 10 based on 8 ratings