Bongo Balls – Kulki Zuma z Małpką

Dzisiaj w naszym serwisie przedstawiamy wam nową gierkę Bongo Balls znaną również jako Kulki Zuma Z Małpką. Cała akcja gry Bongo Balls rozgrywa się gdzieś tam daleko na końcu świata, gdzie malutka małpka postanowiła wieść samotne życie. Więc przenosimy się na wyspę gdzie małpka musi obronić swojej dziupli, lecz ciągle ktoś próbuje się do niej dostać, a małpka bez przerwy musi odpierać ataki wrogów.

W tejże grze kulki zuma z małpką twoje zadanie to pomóc małpce obronić swojego terytorium. Musisz tak bronić swojego miejsca pobytu, aby żaden wróg nie wszedł do twojej dziupli. Więc w grze kulki zuma z małpką musisz zasiąść za wyrzutnię, gdzie małpka będzie strzelać bańkami, musisz niszczyć inne nadchodzące bańki, które są połączone w jeden długi łańcuch. Jednak, aby się ich pozbyć musisz ustawić, co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie. Wtedy znikną one z planszy, a łańcuch znów połączy się w jedną całość i znów będzie posuwał się do przodu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (69 votes cast)


Aby grać w kulki online, jakimi są kulki zuma z małpką nie wymaga zbyt wielkiego myślenia logicznego. Wystarczy odrobina refleksu i trzeba umieć rozróżniać kolory. Całe sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz spacji. Ruszając myszką, małpka porusza się wokół własnej osi, a strzelanie odbywa się poprzez naciśnięcie lewego przycisku myszy. Poprzez przycisk spację można przemienić aktualną kulkę na następną. Zamieniona kulka zostanie przesunięta na następną pozycję.

Kulka aktualnie strzelająca znajduje się z przodu armaty, natomiast kulka, która następuje po aktualnej znajduje się na głowie małpki. Cała gra kulki zuma z małpką składa się z, dwudziestu leveli, każdy trudniejszy jest od poprzedniego. W niektórych planszach występują tunele, przez które przejeżdżają pędzące kulki, gdy kulki wjadą pod taki most, nie możliwe jest ich zniszczenie.

Gra Bongo Balls jest stosunkowo prosta, więc może w nią zagrać zarówno starszy jak i młodszy. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, nie występuje tutaj żaden dodatkowy bonus, nie występują pomocnicze klocki, ale za to kulki jadą stosunkowo wolniej, a więc łatwiej się w nią gra. Utrudnieniem jest na pewno to, że w tej grze Bongo Balls mamy wyłącznie jedną szansę, więc jeśli kulki dotrą do dziupli, musisz zacząć grę od nowa. Ne ma również możliwości wznowienia wcześniej zaczętej gry, a więc jeśli raz się weźmiesz, musisz od razu przejść wszystkie dwadzieścia poziomów gry kulki zuma z małpką.

Jednak, w porównaniu z innymi grami zuma, poziomy w Bongo Balls są dużo łatwiejsze, więc przejście całej gry zuma nie zajmuje więcej niż połowę dnia. Jeśli masz wolny weekend lub popołudnie, warto usiąść przy tej niesamowitej gierce kulki zuma z małpką i miło spędzić czas. Gorąco polecam i życzę udanej zabawy!!!

Bongo Balls - Kulki Zuma z Małpką, 7.1 out of 10 based on 69 ratings