Bonkers Conkers

Bonkers Conkers to dość nietypowa gra kulki, w której w rolę kulek wcielają się kasztany. W grze Bonkers Conkers przenosisz się do pięknego lasu, w którym ciszę i spokojne życie zakłócają złe zwierzęta. Kasztany postanawiają przepędzić je z lasu i tu zaczyna się twoja rola, gdyż to ty musisz wystrzelać kulki (kasztany) z procy tak, aby usunąć zwierzęta z planszy. W grze Bonkers Conkers macie do przejścia 20 różnych misji, a każda kolejna jest trudniejsza od poprzedniej. Myślę jednak,  że wam się uda.

Bonkers Conkers to gra kulki, która powinna spodobać się i małym i dużym. Te kulki są dość niecodzienne, bo nie co dzień możecie postrzelać sobie kulkami z procy do zwierzątek. Jest to gra kulki, która łączy w sobie coś z gry zręcznościowe, coś z logicznej i coś z przygodowej. Jeśli macie ochotę spróbować właśnie takie gry kulki to serdecznie zapraszamy do zabawy wraz z nami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)


Bonkers Conkers jest dość ciekawą grą kulki do tego posiada znakomitą grafikę. Jeśli włączysz tylko tę grę ukażą ci się przed oczyma niezwykle wyraziste graficznie efekty. Bonkers Conkers to znakomita gra kulki dla dużych i małych wielbicieli naszego portalu. Jestem pewna, że jak tylko spróbujecie zagrać w tę grę kulki to nie będziecie mogli przestać i dostępne 20 plansz to będzie dla was zdecydowanie za mało.

W tej grze kulki musicie strzelać z procy kasztanami, które w grze Bonkers Conkers imitują kulki. Kulkami tymi strzelacie to zwierzątek, których ułożenie jest wam pokazane na początku każdej z misji. Macie dostępne do wystrzelania określoną ilość kasztanów (zwykle 3 jeśli nie ma ich do wyboru) – jeśli nie uda wam się w tych ruchach przepędzić zwierzątek z planszy to będziecie musieć rozpocząć daną misję od początku. Ponadto każda misja ograniczona jest czasowo, a czas możecie w grze kulki Bonkers Conkers podejrzeć u góry ekranu (na środku).

U góry na środku ekranu macie również podane od lewej: ilość wystrzelonych kasztanów, ilość zdobytych punktów oraz ilość usuniętych zwierzątek. Poza zwierzątkami na planszy można złapać gwiazdki, które dają wam bonusowe punkty. Ponadto inne opcje to wyłącznik dźwięku w lewym górny rogu oraz rozpoczęcie misji od nowa i wyjście z gry Bonkers Conkers w prawym górnym rogu. Warto również wiedzieć, że kasztanami, które wystrzeliwujecie sterujecie za pomocą myszki, zaś na strzałkach możecie przemieszczać się po planszy i sprawdzać, gdzie znajdują się zwierzątka.

Mam nadzieję, że gra kulki Bonkers Conkers spotka się z waszym uznaniem i chętnie będziecie w nią grywać razem z nami. Ta gra kulki naprawdę potrafi przynieść wiele wspaniałej zabawy – spróbujcie a przekonacie się sami. Dołącz do fanów gry Bonkers Conkers i zagraj w niecodzienne kulki. Gorąco polecam!!!

Bonkers Conkers, 8.7 out of 10 based on 3 ratings