Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts

Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts to bardzo fajne kulki, w których masz za zadanie przywrócić ład na niebie przez uwolnienie wszystkich gwiazdek z kulek. W tym celu musisz usunąć z planszy wszystkie różowe kulki poprzez obijanie się o nie wystrzeloną kulką. Zadanie wydaje się być bardzo proste, ale trzeba uważać, bo ilość kulek, które możecie wystrzelić jest ograniczona. Na szczęście nawet jeśli nie uda wam się przejść danej planszy tej gry kulki to możecie później zacząć zabawę od misji, w której przegraliście, a nie od samego początku.

Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts to kulki gra dla małych i dużych fanów naszego portalu. Mam nadzieję, że ta kulki gra spodoba wam się równie mocno jak inne nasze propozycje i ocenicie ją wysoko – pod grą możecie wstawiać gwiazdki : ) Głosujcie i bawcie się znakomicie – zdobywajcie też dużo punktów by zająć wysokie pozycje na liście graczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (12 votes cast)


Każdy kto lubi gry kulki powinien polubić również grę Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts. Jest to bardzo przyjemna kulki gra, w które waszym zadaniem jest usunięcie z planszy wszystkich różowych kulek. Pamiętać jednak trzeba podczas gry, że macie określoną ilość strzałów, więc dokładnie przemyślcie jak wypuścić kulkę. Macie na to czas, gdyż ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo.

W grze Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts wyrzutnią żołędzi, bo nimi strzelacie steruje słodka wiewiórka umieszczona u góry ekranu. Sterujecie nią za pomocą myszki, a więc nie powinno być problemów. Musicie tak wypuszczać żołędzia, by usunął jak najwięcej kulek. Kiedy spadnie na dół planszy – macie kolejny ruch. Żołądź możecie ocalić, gdy spadnie on w tej grze kulki online na deseczkę u dołu ekranu. Spadając na nią w tej grze kulki online automatycznie ponownie spada z planszy w miejscu, gdzie u góry w danym momencie znajduje się deseczka koloru zielonego.

Skoro omawiamy sterowanie to warto również wspomnieć o tym, gdzie co w grze Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts  się znajduje. A więc u góry ekranu tej gry kulki zaczynając od lewej macie: ilość zdobytych punktów, ilość dostępnych do wystrzelenia żołędzi, a w prawym górnym rogu macie poziom, w który gracie oraz wyłącznik dźwięków w grze. No i to już w zasadzie tyle – nie ma tu czasu, więc nie ma i pauzy.

Najważniejsze w grze Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts jest usuwanie różowych kulek, ale warto również zbierać te złote, które powodują, że w kolejnym ruchu macie super żołądź, który usuwa cały zespół kulek za jednym razem – i to dość duży zespół. Kulki niebieskie możecie również zbierać – będziecie mieć za nie dodatkowe punkty. Dodatkowe punkty macie również za usunięcie dużej ilości kulek za jednym razem, itd.

Jeśli lubicie takie pryskające kulki to zapraszam was serdecznie do zabawy. Do przejścia  w grze Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts macie kilkanaście plansz, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Każda plansza jest inna, ale tak samo fajna – gwarantuję, więc że będziecie się znakomicie bawić. Grajcie z nami w darmowe kulki Bouncing Balls 3 – Bubu get nuts i zrelaksujcie swój umysł i ciało.

Powodzenia!!!

Bouncing Balls 3 - Bubu get nuts, 6.5 out of 10 based on 12 ratings