Bouncy

Na naszym portalu możecie pograć w różne kulki od klasycznych, po całkowicie nowoczesne. Dziś mam dla was grę kulki Bouncy, w której to musicie skakać po ruszających się platformach. Za każdy skok dostajecie określoną ilość punktów, a punkty są bardzo ważne, jeśli chcecie być wysoko na liście graczy w tej grze kulki. Gra Bouncy może się wydawać bardzo prosta, ale jak sami zobaczycie wcale nie jest tak łatwo. Gra Bouncy nieco przypomina grę Icy Tower, więc jeśli kiedykolwiek mieliście okazję zagrać w Icy Tower to wiecie, że to nie takie proste.

Bouncy to kulki godne uwagi i mam nadzieję, że chętnie w nie pogracie. Przy tej grze kulki można naprawdę znakomicie się bawić i przeżyć dreszczyk emocji. Jeśli dojdziecie do wprawy to z łatwością pobijecie rekordy w tej grze kulki. Tak, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się z nami i grą Bouncy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (4 votes cast)


Bouncy to kulki dość nietypowe, bo zwykle nie skaczemy kulką po platformach starając się nie spaść w przepaść. W grze Bouncy jednak to właśnie robimy. Jak zauważycie na planszy pojawiają się różnokolorowe platformy oraz platformy z kolcami – ty w tej grze kulki możesz skakać po wszystkich platformach poza tymi, które mają kolce. Platformy się poruszają, więc nie tak łatwo w nie trafić, a jeżeli nie trafisz lub trafisz na tą z kolcami ta gra kulki dobiegnie końca. Za każdy skok na platformę dostajesz określoną ilość punktów. Jaką?

Biała platforma w tej grze kulki daje ci 1 punkt, zielona 3 punkty, niebieska 5 punktów, fioletowa 10 punktów. Zebrane w tej grze kulki punkty możecie podejrzeć na górze ekranu po lewej stronie. Obok punktów macie podany wasz najlepszy wynik jaki udało się wam uzyskać w grze Bouncy. W grze Bouncy nie ma plansz jako takich, ale zmieniać będzie się tło gry. Pierwsze od 0 do 50 punktów, drugie od 50 do 100 punktów, trzecie od 100 do 200 punktów, czwarte od 200 do 500 punktów i piąte od 500 punktów.

Warto również wspomnieć jak steruje się w tej grze kulki, a więc potrzebna wam będzie sprawna klawiatura, bo w grze Bouncy kulką sterujemy za pomocą strzałek lewo – prawo. Dodatkowo na klawiszu M możecie wyłączyć muzykę w grze, a na N włączyć muzykę. Minusem tej gry kulki jest to, że nie ma możliwości włączenia tutaj pauzy. Jednak wspaniała zabawą z tą grą kulki rekompensuje całkowicie takie drobnostki.

Macie ochotę zagrać z nami w grę kulki Bouncy? Mam nadzieję, że tak, bo to naprawdę znakomite kulki. Na początku może pójdzie wam opornie i rekordów nie pobijecie, ale jak tylko wyćwiczycie swoje paluszki to nikt was nie pokona. Kulki Bouncy już czekają na was – klikajcie PLAY GAME i zaczynajcie zabawę!!! Polecam również inne nasze gry kulki!!!

Bouncy, 9.5 out of 10 based on 4 ratings