Bricks Squasher

Bricks Squasher to gra kulki, która zaliczana jest do gier arkanoid. Gry arkanoid to jeden z podtypów gier kulki. W grach arkanoid chodzi o to, aby usuwać z planszy cegiełki za pomocą kulki odbijanej od deseczki. Zasady tego typu gier kulki są bardzo proste, ale same gry arkanoid nie raz sprawiają wiele problemów, bo nie są wcale takie proste na jakie wyglądają.

Bricks Squasher to znakomita gra kulki arkanoid, która mam nadzieję że wam się spodoba. Jest ona jedno planszowa, a plansza jest bardzo prosta, więc na pewno każdy z was sobie poradzi z grą Bricks Squasher. Ta gra kulki jest znakomitą rozgrzewką przed trudniejszymi grami arkanoid i uważam, że naprawdę warto w nią zagrać na początek, zanim się wypłynie na głębokie wody.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)


Bricks Squasher to gra kulki typu arkanoid, która jest znakomitą rozgrzewką przed trudniejszymi grami tego typu. Do gry w kulki Bricks Squasher potrzebna będzie wam jedynie myszka, za pomocą której będziecie sterować deseczką, od której odbijać będzie się kulka. Kulkę w grze Bricks Squasher wystartowujecie poprzez wciśnięcie lewego przycisku myszki, potem już pozostaje wam poruszanie myszką w prawo i lewo, by odbijać kulkę od deseczki by ta nie spadła, bo jeśli spadnie gra kulki Bricks Squasher dobiegnie końca i będziecie musieć zaczynać od nowa.

W grach kulki arkanoid zwykle czekają na was jakieś bonusy. Tak też jest w grze Bricks Squasher. Jeśli się przyjrzycie to zobaczycie, że w klockach na planszy można znaleźć niespodzianki – kulka oznacza dodatkową kulkę do odbijania, czerwone strzałeczki to zmniejszenie deski, a zielone to jej powiększenie. Bonusów nie wiele, ale w końcu Bricks Squasher to jednoplanszowa gra kulki, więc nie ma co wymyślać.

Warto również spojrzeć w lewy górny róg tej gry kulki gdzie znajdziecie ikonę pomocy oraz opcji. Same w sobie ikony te w grze Bricks Squasher nie mają większego znaczenia, ale znakomicie działają jako pauza w grze. Poniżej tych opcji znajdziecie licznik punktów – punkty w grze Bricks Squasher są o tyle ważne, że na sam koniec zostanie wam pokazana tablica graczy i będziecie mogli sprawdzić, które miejsce zajmujecie. Punkty dostajecie oczywiście za usuwanie klocków – im więcej ich raz za razem będziecie usuwać tym więcej będą one warte.

To już w zasadzie tyle jeśli chodzi o tę grę kulki. Zapraszam wszystkich do zabawy!!!

Bricks Squasher, 10.0 out of 10 based on 1 rating