Bubble Blast Redux

Bubble Blast Redux to bardzo fajna gra kulki, w której do wyboru macie 4 różne tryby gry. Pierwszym  z nich jest NORMAL, drugim RACE, trzecim TIME TRIAL, a czwartym SEQUENCE. Wszystkie te tryby gry nieco różnią się od siebie i za każdym razem gra w kulki jest nieco inna, co zresztą zobaczycie sami, jak tylko zagracie razem z nami. Kulki Bubble Blast Redux to bardzo przyjemna gra o prostych zasadach, tak więc nikt z was nie powinien mieć z nią problemów. Podczas tej gry kulki niewątpliwie będziecie się znakomicie bawić i nie będzie wam ani trochę doskwierała nuda.

Gry kulki to ulubione gry online i dzieci i dorosłych. Ja polecam wam dzisiaj grę Bubble Blast Redux, która przeniesie was na moment w przestrzeń kosmiczną, w której będziecie mogli się nieco zabawić. Zachęcam was bardzo serdecznie do zabawy razem z nami, na pewno nie będziecie tego żałować, bo gra kulki Bubble Blast Redux jest niesamowicie wciągająca i daje naprawdę wiele radości. Grajcie razem z nami i cieszcie się miło spędzonym  czasem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.1/10 (16 votes cast)


Bubble Blast Redux jak już było wspomniane na wstępie składa się z 4 różnych trybów gry. Na początku tej gry kulki mamy tryb NORMAL, w którym macie do przejścia aż 40 różnych plansz, a aby je przejść w każdej z nich musicie w ciągu jednej minuty usunąć z planszy aż 100 kulek.

Kulki w grze Bubble Blast Redux usuwa się poprzez klikanie na zespole co najmniej dwóch identycznych kulek. Takie kulki znikają z planszy a wy dostajecie punktu i zbliżacie się do kolejnej planszy. Punkty w tej grze kulki możecie śledzić na środku u góry ekranu. Po lewej w rogu macie numer planszy, w którą gracie, a niżej wyłącznik dźwięków oraz pauzę i licznik combo, czyli usunięć kulek raz za razem. Czas w tej grze kulki w trybie NORMAL gry Bubble Blast Redux możecie zobaczyć w prawym górnym rogu, a pod nim macie „kwiatek”, który działa jako bonus. Jak? Jeśli będziecie usuwać z planszy to na co wskazuje napis nad kwiatkiem to zacznie on migotać, a kiedy w niego klikniecie to na planszy kulki zaczną znikać.

Kolejnym trybem tej gry kulki jest RACE, w którym za zadanie macie nazbierać jak najwięcej punktów w ciągu 90 sekund. Zadanie proste, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko grajcie z nami w tą grę kulki online, na pewno ten tryb gry kulki przypadnie wam do gustu. Pozostałe opcje wyglądają tutaj jak w poprzednim trybie, więc nie trzeba ich dodatkowo omawiać.

Następnie mamy tryb TIME TRIAL wymaga od was usunięcia z planszy 250 kulek w jak najkrótszym czasie. Kulki spadają tutaj na planszę znacznie szybciej niż w trybie NORMAL, więc musicie się spieszyć by plansza się nie przepełniła. W prawym górnym rogu ekranu liczony wam jest czas, jaki poświęciliście na grę Bubble Blast Redux – nie martwcie się jednak, bo biegnie on w górę.

Ostatnim trybem tej gry kulki jest SEQUENCE, gdzie w ciągu 60 sekund musicie usunąć z planszy jak najwięcej kulek i zdobyć przy tym jak najwięcej punktów. Czas znajduje się tutaj w prawym górnym rogu tak jak w trybie NORMAL tejże gry kulki.

Niezależnie od wybranego trybu tej gry kulki na kulki klikacie za pomocą myszki. Mam nadzieję, że zasady gry Bubble Blast Redux są dla was jasne i będziecie się przy niej znakomicie bawić. Polecam tę grę kulki wszystkim bardzo serdecznie – jest ona naprawdę wciągająca i nie będziecie żałować, że w nią zagraliście. Zbierajcie jak najwięcej punktów grając w te kulki by zając wysokie miejsce na liście graczy!!!

Udanej zabawy!!!

Bubble Blast Redux, 5.1 out of 10 based on 16 ratings