Bubble Gum Run

Bubble Gum Run to bardzo kolorowa gra kulki, która cieszy się dużą popularnością wśród sieciowych graczy. Gra ta jest idealna dla dzieciaków, które chcą poćwiczyć swoją zręczność, a także rozpoznawanie kolorów. Dorośli przy tej grze mogą się dobrze zrelaksować i zapomnieć o szarym świecie, który nas otacza. Kolorowe kulki Bubble Gum Run potrafią wciągnąć na długie godziny tym bardziej, że jest to gra wieloetapowa, a każdy kolejny etap zajmuje więcej czasu. Jednak czas spędzony z tą grą nie jest czasem zmarnowanym.

Zasady gry Bubble Gum Run są bardzo proste, jak to zwykle w przypadku gier kulek bywa. Celem gry jest zebranie jak największej ilości punktów po przejściu wszystkich dostępnych leveli w grze. Każdy kolejny level jest trudniejszy od poprzedniego m.in. dlatego, że będzie do pojemnika spadać więcej kulek, a także kulki będą miały więcej kolorów z każdym etapem gry. Przechodzenie do kolejnego etapu następuje, gdy zdobędzie się określoną ilość punktów, a żeby to zrobić trzeba usuwać kule ze zbiornika, aby usunąć kulki obok siebie muszą znaleźć się co najmniej trzy takiego samego koloru chyba, że są do kulki tęczowe to wtedy wystarczą dwie obok siebie, aby mogły zostać one usunięte z planszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)


Zasady gry Bubble Gum Run nieco przypominają zasady gier typu pryskające bańki, gdyż z planszy usuwa się po trzy jednakowego koloru kulki. Jednak w tej grze nie ma armatki, a kule same spadają do zbiornika. Gra jak już było wspomniane jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszki – po prostu klikamy myszką wybraną kulkę obok, której są co najmniej jeszcze dwie tego samego koloru, a wtedy zostaną one usunięte z planszy. Inaczej jak już było wspomniane jest z tymi tęczowymi, gdyż wystarczą dwie do usunięcia ze zbiornika. Im więcej kulek na raz się usunie tym więcej punktów się zdobędzie.

Skoro jesteśmy przy punktach to można je podejrzeć na dole ekranu. W lewym dolnym rogu macie pokazany level, w który gracie, a dalej życia i ilość punktów. Życia odejmowane są w momencie, gdy zbiornik przepełni się kulkami i zaczną one z niego wypadać. Trzeba, więc uważać i choć w grze Bubble Gum Run nie ma ograniczenia czasowego to nie można zbyt długo zwlekać z myśleniem. Ze spraw technicznych warto wiedzieć, że w lewym górnym rogu można włączyć pauzę, a w prawym górnym rogu można wyłączyć dźwięk. W prawym dolnym rogu macie przycisk, który przenosi was do menu.

To tyle z technicznych informacji gry i jej zasad. Mam nadzieję, że ta gra kulki przypadnie wam do gustu i często będziecie w nią grywać. Bubble Gum Run to bardzo przyjemna gra online, w którą grają ludzie na całym świecie. Jest to gra lubiana przez dzieci i dorosłych głównie dlatego, że jest prosta i bardzo kolorowa, co sprawia, że bardzo przyjemnie się w nią grywa. Myślę, że i wam się spodoba.

Bawcie się dobrze z grą Bubble Gum Run 🙂

Bubble Gum Run, 6.3 out of 10 based on 3 ratings