Bubble machine

Gry kulki to bardzo popularny typ gier online, który jest uwielbiany przez dużych i małych graczy. Jeśli do tego doda się jeszcze kosmiczną historyjkę to nie ma mowy o tym, żeby gra się nie spodobało. Taką kosmiczną historyjkę ma nasza nowa propozycja Bubble machine. Ta gra kulki przenosi was w przestrzeń kosmiczną, a tam macie do wykonania misję – ocalić ziemię przed meteorytami, którymi w grze są kulki.

Gry z historią szczególnie przyciągają graczy, toteż i Bubble machine ma wiele fanów. Jest to gra typu strzelanie do kulek – tu one są porównywane do meteorytów, które wy za pomocą strzelania innymi meteorami ze specjalnej kosmicznej maszyny musicie zniszczyć, zanim one zniszczą najpierw twoją maszynę, a później i ziemię. Masz trzy życia w tejże grze – jeśli trzy razy kulki z planszy dotkną twojej maszyny to niestety misja kończy się niepowodzeniem i cała gra dobiega końca. Jednak gra jest bardzo prosta i nie ma co się przejmować – na pewno wam się uda przejść wszystkie misje i ocalić świat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (83 votes cast)


Bubble machine to gra kulki, która nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas bańki z planszy się obniżają i trzeba uważać, aby nie dotknęły one maszyny, która im przeciwdziała, bo inaczej stracicie życie, a po trzech takich wpadkach gra dobiegnie końca. W grze tej tradycyjnie wystrzelacie kulki tak, aby na planszy obok siebie znalazły się trzy takie same. Nieco inne jest tutaj sterowanie, bo sterujecie maszyną przy pomocy strzałek prawo – lewo, a strzelacie wciskając spację bądź strzałkę w górę. Takie sterowanie jest również bardzo wygodne i nie ma się czego bać.

Bubble machine nie ma zbyt wielu opcji, ale dobre jest to, że można tu włączyć pauzę wciskając po prostu „P” na klawiaturze. Wciskając natomiast na klawiaturze „S” można wyłączyć dźwięk w grze. Jeśli zerkniecie na prawą stronę gry to zobaczycie tablicę, a na niej ilość punktów, którą udało wam się zdobyć,  numer misji, w którą gracie oraz ilość żyć jaka wam pozostała. No i ogólnie to tyle jeśli chodzi o zasady tej gry kulki oraz jej techniczne informacje. Jak widać wszystko jest bardzo proste i nawet dzieci nie powinny mieć z tą grą problemów.

Kulki to gry, które świetnie nadają się na długie jesienne i zimowe wieczory, bo świetnie zabijają czas, a jak wiadomo, gdy za oknem brzydka pogoda to czas się strasznie dłuży. Bubble machine przenosi was do przestrzeni kosmicznej, a więc macie szerokie pole do snucia przeróżnych marzeń i wyobrażeń. Dzięki temu, że gra ta ma taką kosmiczną historię bardzo często grywają w nią także chłopcy i mężczyźni, choć panuje przekonanie / stereotyp, że kulki to gra typowo kobieca. Myślę jednak, że to zły podział i gorąca zachęcam wszystkich bez względu na płeć i wiek do przyłączenia się do nas i zagrania w Bubble machine oraz przeżycia niezapomnianej kosmicznej przygody. Gra ta świetnie relaksuje i odpręża, a także działa niczym balsam na skołatane nerwy. Życzę wspaniałej zabawy !!!

Bubble machine, 4.6 out of 10 based on 83 ratings