Bubble Trouble

Naszą nową propozycją dla wszystkich wielbicieli i wielbiciele gry kulki jest Bubble Trouble. Jest to typowy bubble shooter, czyli gra, w której strzelamy do kulek tak, aby na planszy znalazły się obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru. One znikają, wy dostajecie punkty, a gdy z planszy znikną wszystkie przechodzicie do następnego etapu. Prawda, że proste?

Proste, bo gra Bubble Trouble jest bardzo prostą grą kulki, w którą uwielbiają grywać najmłodsi internauci. Gra ta jest również bardzo popularna wśród starszych graczy, pewnie dlatego, że kojarzy im się z wersją Bubble Trouble na PC, kiedy to jeszcze dostępu do sieci nie mieli wszyscy, a gry online nie były tak popularne jak dziś. Na pierwszy rzut oka ta gra kulki może nie wydać się interesująca, bo grafika jest średnia, ale gry się już zacznie grać to nie można przestać – gra ta ma kilka ciekawych funkcjonalności, dzięki czemu gra może być jeszcze bardziej atrakcyjna, ale o tym za momencik – jeszcze potrzymam was w małej niepewności 😛

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.5/10 (2 votes cast)


Stare dobre gry zawsze cieszyły się ogromną popularnością nawet u młodego pokolenia, toteż nie ma co się dziwić, że gra Bubble Trouble ma takie ogromne wzięcie wśród internetowych graczy. Wiele młodych ludzi przeszukuje strony www właśnie w poszukiwaniu tejże gry kulki. Dziś zupełnie za darmo może pograć w tę grę na naszym portalu i wraz z nami cieszyć się wspaniałą zabawą. Ci, którzy już wcześniej mieli styczność z tą grą wiedzą jakie tajemnice kryje i jak fajna jest to gra. Dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję zagrać w Bubble Trouble przygotowałam kilka przydatnych informacji.

Zacznijmy od ekranu głównego. Tu kryją się wszystkie przez wielu nieodkryte tajemnice tej wspaniałej gry kulki. Niewiele osób wie, że właśnie na ekranie głównym można zmienić opcje, które znacząco wpłyną na przebieg gry. Można np. wybrać auto firing, co sprawi, że kulki będą automatycznie wystrzeliwane, bądź wybrać moving gun, co sprawi, że maszyna, która wystrzeliwuje bańki będzie się stale poruszać, co wprowadzi was w nieco bardziej zaawansowany tryb rozgrywki. Są tam również inne opcje, ale nie zdradzę tajemnicy jakie – wypróbujcie sami – nie ma to jak zaczynać grę z takim małym dreszczykiem niepewności. Powiem o jeszcze jednej opcji – opcji ostatniej, która pozwala na przeskoczenie do levelu, który wpiszecie w okienku w prawym dolnym rogu.

A skoro jesteśmy przy levelach to warto powiedzieć, że gra Bubble Trouble jest grą wieloetapową i aby przejść do kolejnego etapu trzeba usunąć z planszy wszystkie kulki. W brew pozorom jest to bardzo proste wystarczy odpowiednia układać obok siebie kulki tego samego koloru, by były one usunięte z planszy. W grze steruje się za pomocą strzałek prawa-lewa do ustawienia maszyny oraz do wystrzelenia bańki potrzebna nam będzie spacja. Można też sterować maszyną i strzelać za pomocą myszki, ale to na ekranie głównym trzeba wybrać do tego odpowiednią opcję. Upsss zdradziłam nieco mały sekret dotyczący tego, co jeszcze mamy na głównym ekranie, ale myślę, że się nie pogniewacie 😛 Poza sterowaniem warto jeszcze wiedzieć ile zdobyło się punktów i w jaki się gra level – to można sprawdzić zerkając na doczepioną do gry tabliczkę po prawej stronie. Jeśli zerknie się na lewą stronę gry i spojrzy się na dół maszyny to można zobaczyć, jakiego koloru będzie kolejna kulka.

To by było na tyle z informacji technicznych Bubble Trouble. Mam nadzieję, że ta stara dobra gra kulki przypadnie wam do gustu i będziecie często powracać, aby w nią pograć, jak również polecicie ją swoim znajomym i wspólnie będziecie cieszyć się dobrą zabawą. Bawcie się dobrze 🙂

Bubble Trouble, 2.5 out of 10 based on 2 ratings