Bubblez

Poszukujesz dobrej rozrywki bez wychodzenia z domu? Nie wiesz na jaką z nich zechcesz sobie pozwolić, ponieważ nie masz za wiele oszczędności? W dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo wiele rodzaj rozrywki, którą można wykorzystać bez wychodzenia z domu. Warto, więc wykorzystać możliwości już dziś, a na pewno będziesz zadowolony z możliwości. Wystarczy, że pozwolisz sobie już dziś na wykorzystanie strony internetowej która jest oparta o tematykę gry kulki. To właśnie  na takiej stronie internetowej odnajdziecie mnóstwo ciekawych ofert odnośnie gier. Oferty, które odnajdziecie na stronie internetowej są proponowane jak najbardziej za darmo, dzięki czemu bez problemu każdy ma możliwość już dziś wykorzystać tego typu oferty i pozwolić sobie na relaks, za pomocą takiej strony. Dziś naszą propozycją dla was jest gra bubblez.

W dzisiejszych czasach macie możliwość znalezienia wielu innych rodzaj gier, dzięki czemu bez problemu będziecie mogli znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dziś najbardziej popularną grą wśród internautów jest właśnie bubblez. To właśnie taka gra zyskała sobie popularność wśród młodzieży, ale także wśród osób starszych, ponieważ jest to spokojna, oraz relaksująca gra na którą każdy ma możliwość sobie pozwolić. Dziś każdy kto zechce zagrać w taką grę bubblez powinien włączyć ją i od czekać aż się wczyta, dzięki czemu sama gra wyskoczy wam na ekranie i będziecie mogli bez problemów zagrać. Dziś bubblez to nic innego jak kulki, do których należy strzelać aby móc oczyścić całą planszę z kulek, dzięki czemu możemy przejść do kolejnego poziomu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (200 votes cast)


W dzisiejszych czasach takie gry są oferowane za darmo, a ich limit czasowy nie obowiązuje, dlatego to ty decydujesz ile chcesz grać w nią. Dziś warto, rzeczywiście pozwolić sobie na tego typu relaks, który na pewno pozwoli tobie nie nudzić się w wolne chwile – w końcu gry kulki uważane są za jedne z najbardziej  odprężających gier online. Na stronie masz możliwość także odnalezienia wielu innych rodzaj gier, dzięki czemu bez problemu jeśli jedna z rodzaj gier się tobie znudzi będziesz mógł znaleźć wiele innych, które na pewno podpasują ci do gustu. Strzelanie do kulek to fantastyczna zabawa nie tylko dla osób starszych, ale także dla dzieci! Ten rodzaj gier jest bardzo popularny ze względu na fakt, że nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, aby móc pograć w nią i wygrać, dlatego warto jest wykorzystać możliwości już dziś. Nie czekaj więc tylko wykorzystaj możliwości strony internetowej, a na pewno będziesz zadowolona z rodzaj gier i ich ilości. Pozwól sobie już dziś na wykorzystanie korzyści jakie dają wam gry, a na pewno będziesz zadowolony z możliwości.

W grze bubblez zasady są bardzo proste – strzelasz kolorowymi kulkami do innych kolorowych kulek, które są ułożone na planszy. W grze używasz myszki do sterowania armatką z kulami, a wciskając lewy przycisk myszki możesz wystrzelić kulkę. Kulki musisz wystrzelać tak, aby ułożyć na planszy co najmniej trzy jednakowe obok siebie. Jeśli w danym ruchu nie uda ci się usunąć żadnych kulek z planszy, na planszy przybywa ich jeszcze więcej. Bubblez to gra kulki, w której jest wiele etapów, tak więc czeka cię mnóstwo wspaniałej zabawy. Ponadto możliwe jest to zmierzenie się z przeciwnikiem, którego wyniki widać będzie po prawej stronie ekranu gry. Jednak, aby z nim grać ktoś w tym samym czasie co tym musi być na serwerze. Gra multiplayer w żaden sposób nie wpływa na przebieg rozgrywki.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne gry bubblez to należy spojrzeć na sam dół ekranu. W lewym dolnym rogu możecie podejrzeć level, w który aktualnie gracie, idąc dalej macie swoją armatkę z kulkami i tam górna kulka to ta, którą aktulanie macie wystrzelić, a ta poniżej do kulka, która będzie następna, tak więc możecie przewidzieć z wyprzedzeniem, gdzie warto ułożyć kulki, bo znacie barwę następnej. Jeszcze dalej macie ilość punktów, którą udało wam się zdobyć w danym etapie. W prawym dolnym rogu gry bubblez macie przycisk MENU, który pozwoli wam powrócić do ekranu głównego gry bubblez, gdzie macie możliwość ustawienia opcji gry klikając na OPTION. Tam można ustawić dźwięk oraz muzykę w grze, a także włączyć tryb gry na pełnym ekranie.

Mam nadzieję, że zasady tej wspaniałej gry kulki, jaką jest bubblez są już wszystkim jasne i nikt nie będzie miał problemu z przejściem wszystkich etapów gry. Gra jest idealnym zabijaczem czasu i nudy. Gra bubblez ma już szerokie grono fanów na całym świecie – dziś i wy możecie do niego dołączyć. Życzę udanej zabawy !!!

Bubblez, 7.1 out of 10 based on 200 ratings