Bunny vs Beetles

Bunny vs Beetles to całkiem fajnie przygotowana gra zuma dla małych i dużych fanów naszego portalu. W tej grze zuma online wcielacie się w postać królika, który stoi sobie na planszy i strzela robakami w inne robaki, które biegną sobie ścieżką. Jak to zwykle w grach zuma bywa tak jest i w grze Bunny vs Beetles, że musicie układać obok siebie minimum trzy takie same robaki, by te zostały usunięte z planszy. Do przejścia w grze Bunny vs Beetles macie kilka plansz więc uważajcie by robaki nie doszły do końca ścieżki!

Gry zuma to fantastyczna zabawa dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Polecam więc gorąco grę Bunny vs Beetles wszystkim bez względu na wiek czy płeć. Łapcie myszki, bo to za ich pomocą będziecie grać i zaczynamy zabawę – gwarantuję, że nudzić się nie będziecie. Zapraszam gorąco : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (19 votes cast)


Gry zuma to bardzo fajna zabawa w strzelanie kulkami, a w przypadku naszej nowej gry Bunny vs Beetles – strzelanie robaczkami, które posiadają różne kolory. Jeżeli zwracacie uwagę na grafikę, to w grze Bunny vs Beetles będziecie mieli na czym zaczepić oko, gdyż grafika jest tutaj całkiem niezła.

Ta gra zuma cechuje się klasycznymi zasadami – czyli musicie tak strzelać robaczkami, aby obok siebie w wężyku ułożyły się przynajmniej trzy takiego samego koloru robaki. Zadanie jest proste, ale w grze Bunny vs Beetles robaki biegną dość szybko, a jak wiecie w grach zuma jest tak, że nie mogą one dobiegnąć do końca ścieżki, bo wtedy wasza gra dobiegnie końca.

Do gry w Bunny vs Beetles tradycyjnie używać będziecie myszki, więc sterowanie nie powinno wam sprawić problemów. A jeżeli chodzi o dostępne w grze opcje to już wam mówię. W prawym górnym rogu tej gry zuma znajdziecie informację o zdobytych punktach, zaś w lewym górnym rogu tej gry zuma macie numer planszy, w którą gracie. Lewy dolny róg gry Bunny vs Beetles zawiera przejście do MENU, zaś prawy stronę autora tej gry zuma. No i to już w zasadzie wszystkie opcje.

Warto jeszcze wspomnieć, że w grze Bunny vs Beetles czekają na was różne bonusy – takie jak np. celownik czy bomba. Bonusy takie w tej grze zuma znajdziecie na niektórych robaczkach biegnących w wężyku, warto więc je zbierać, bo bardzo pomagają w grze Bunny vs Beetles.

No i to już wszystko na temat tej wspaniałej gry zuma – zapraszam serdecznie do zabawy!!!

Bunny vs Beetles, 7.3 out of 10 based on 19 ratings