Challenger Ball

Challenger Ball to kolejne darmowe kulki, jakie mamy wam do zaproponowania. W tej grze kulki musicie wykazać się zdolnością logicznego myślenia, ponieważ trzeba odpowiednio ułożyć na planszy klocki, aby kulka mogła dolecieć na odpowiednio ku temu wyznaczone pole. Zadanie wydaje się być bardzo proste, ale jak sami zobaczycie z każdą kolejną planszą gry Challenger Ball robi się coraz trudniej, a plansz do przejścia macie aż 19. Challenger Ball to naprawdę znakomite darmowe kulki, przy których nuda wam nie grozi.

Jeśli lubicie logiczne gry kulki to serdecznie zapraszamy do zabawy z grą Challenger Ball. Jestem pewna, że wam się ona spodoba. Poza ćwiczeniem szarych komórek można się przy tej grze zrelaksować i znakomicie bawić – ta gra kulki gwarantuje wyśmienitą zabawę na najwyższym poziomie – jeśli nie wierzycie to koniecznie sprawdźcie to sami. Gra jest dostępna za darmo przez całą dobę dla każdego, więc śmiało możecie grać zawsze wtedy, gdy macie na to ochotę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)


Fani gier kulki mogą się radować, gdyż mamy dla nich kolejną propozycję, którą jest gra Challenger Ball. Jest to świetna gra logiczna kulki, w której trzeba stworzyć z dostępnych na planszy zielonych klocków tor dla kulki, by ta dotarła do specjalnie dla niej wyznaczonego miejsca na planszy.

Najpierw musicie usunąć klocki z planszy, a potem odpowiednio je ułożyć. Usunięte klocki w grze Challenger Ball znajdziecie w panelu na dole ekranu. Tam klikając na wybranych klockach możecie je obracać – czasem jest to konieczne do przejścia planszy. Jak już wspomniałam we wstępie plansz w tej grze kulki jest 19, a każda kolejna jest coraz trudniejsza.

W panelu na dole w tej grze kulki znajdziecie również opcje takie jak restart – strzałka na czerwonym tle, młotek na żółtym tle to usuwanie klocków z planszy, zielona strzałka to puszczenie kulki w ruch, a domek to wyjście do ekranu głównego gry Challenger Ball. Akcje w tej grze kulki wykonuje się za pomocą myszki.

Jeśli chodzi o opcje i zasady tej gry kulki to już wszystko zostało omówione. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i możemy zaczynać zabawę – gwarantuję, że będzie ona znakomita. Challenger Ball to naprawdę znakomita gra logiczna kulki, która poćwiczy waszą zdolność logicznego myślenia, a przy okazji pozwoli wam na pełen relaks i wyśmienitą zabawę.

Serdecznie zapraszam.

Challenger Ball, 5.5 out of 10 based on 2 ratings