Chinese Blast

Chinese Blast to kolejne kulki zuma, w które zupełnie za darmo możecie pograć na naszej stronce. Każdy kto lubi kulki zuma z pewnością będzie zadowolony z Chinese Blast. Zasady są tradycyjne a do przejścia jest kilka naprawdę ciekawych plansz. Do tego podczas tej gry zuma towarzyszy nam chiński klimat, który jest naprawdę przyjemny. Jeśli chcecie poczuć nieco orientu i świetnie się bawić grając w kulki zuma to zapraszam do przetestowania gry Chinese Blast.

Chinese Blast to tradycyjne kulki zumagdzie musicie strzelać kulkami tak by w wężyku obok siebie znalazły się minimum 3 tego samego koloru kulki, bo w ten sposób znikną one z planszy. Musicie usunąć wszystkie kulki z wężyka zanim dotrze on do końca toru zakończonego dołkiem. Dacie radę? 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (33 votes cast)


Wierzę w was i wasze umięjętności 🙂 Chinese Blast to prosta, nieograniczona czasowo gra zuma, która nie powinna sprawić wam problemów. Do gry w te kulki zuma potrzebna wam jest jedynie myszka – jeśli ją macie to śmiało możecie zaczynać zabawę – gwarantuję, że będzie ona wyśmienita.

Poza zwykłymi kulkami w wężyku, o którym wcześniej pisałam znaleźć czasem można różne bonusy np. podwojenie punktów. Warto je zbierać by zdobyć wyższą lokatę na liście graczy. Jeśli chodzi o opcje tej gry zuma – gry Chinese Blast to znajdziecie je na dole ekranu. Tam od prawe macie: wyjście z gry, restart misji, pauzę, poziom oraz ilość zdobytych punktów.

Jeżeli lubicie gry zuma to polecam serdecznie wypróbować grę Chinese Blast. 

Chinese Blast, 6.8 out of 10 based on 33 ratings