Chipoches

Chipoches to fajna gra kulki, która jest grą logiczną, a więc nie unikniecie tutaj ruszenia główkami. Waszym zadaniem w tej grze kulki online jest ułożenie z kulek konkretnych wzorów ukazanych wam na kartce. Wszystko musi wyglądać identycznie – inaczej nie przejdziecie do kolejnej planszy, a plansz tutaj jest sporo, więc warto się postarać. Każda kolejna plansza jest inna, więc z pewnością nieraz was zaskoczą te darmowe kulki. Z pewnością również będziecie się przy nich znakomicie bawić, a także porządnie się odprężycie.

Darmowe kulki to bardzo często logiczne gry kulki, w których nie tylko będziecie się znakomicie bawić, ale również i poćwiczycie szare komórki. Nie jest to żaden wielki wysiłek psychiczny, ale troszkę będzie trzeba pogłówkować. Wiem jednak, że znakomicie dacie sobie radę, bo już nie raz graliście w podobne gry kulki na naszym portalu. Zapraszam, więc was gorąco do zabawy – grajcie w te darmowe kulki jak najszybciej a uda wam się zająć wysoką lokatę na liście graczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)


Chipoches to kolejne darmowe kulki, w które możecie pograć na naszym portalu. Są to logiczne kulki, więc troszkę trzeba będzie pomyśleć, ale jedynie troszeczkę, więc chyba nikomu nie sprawi to problemu. Ta gra kulki jest idealna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, dlatego polecam ją gorąco każdemu bez wyjątku.

Chipoches to gra kulki, w której chodzi o to, aby ułożyć z kulek konkretny wzór na planszy. Wzór musi być identyczny jak ten pokazany na karteczce po lewej stronie planszy. Wszystkie kulki mają być tak samo jak tam ułożone, inaczej nie uda wam się przejść do kolejnego etapu tej gry kulki, a etapów czeka tu na was sporo, a dodatkowo każdy z nich jest inny i czeka w nim na was mnóstwo kolejnych atrakcji i zagadek.

Wszystkie akcje w grze Chipoches wykonujemy za pomocą myszki – klikacie na wybranej kulce, a następnie na pustym polu, w które chcecie ją przenieść. Pamiętajcie, że kulki możecie przesuwać tylko wtedy, gdy nic nie stoi im na trasie jako przeszkoda!

Wspomnę jeszcze tylko o opcjach, które ma ta gra kulki. A więc w lewym górnym rogu ekranu znajdziecie wyłącznik dźwięku, a nieco niżej poziom, w który gracie oraz czas, który biegnie i liczy wasze punkty – im dłużej gracie tym ich dostaniecie mniej! Poniżej tego macie rysunek jak ułożyć kulki na planszy. Przenosimy się na prawo i tam w górnym rogu mamy: pauzę oraz pomoc.

No i to już w zasadzie wszystko na temat gry Chipoches. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i nie będziecie mieć żadnych problemów by przejść wszystkie plansze tejże gry kulki.

Zapraszamy!!!

Chipoches, 8.0 out of 10 based on 2 ratings