Christmas Crush

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, dlatego też mamy dziś dla was świąteczne kulki, czyli grę Christmas Crush. Christmas Crush to bardzo proste kulki, w których macie do przejścia kilkanaście plansz. W planszach tych chodzi o usuwanie kulek poprzez klikanie na nich. Należy jednak pamiętać o tym, że w grze Christmas Crush usunąć można z planszy tylko zespoły kulek, czyli co najmniej 3 identyczne kulki, które będą ułożone obok siebie. Zasady z pewnością wam są znane, bo jest to świąteczna wersja jednej z bardziej znanych wersji gier kulki.

Jeśli chcesz już dziś poczuć magię świąt to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z grą Christmas Crush. Christmas Crush to naprawdę znakomite kulki przy których nie tylko zabijecie nudę, ale również i wczujecie się w świąteczny klimat. Polecam wszystkim serdecznie kulki Christmas Crush i zachęcam także do zagrania w inne nasze gry kulki, które być może nie są typowo świąteczne, ale również wciągające i dostarczające wspaniałej zabawy i rozrywki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (13 votes cast)


Christmas Crush to wieloplanszowa, świąteczna gra kulki przy której na pewno nie będziecie się nudzić. Tutaj klasyczne kulki zostały zastąpione bombkami, dzięki czemu jeszcze lepiej możecie wczuć się w świąteczny klimat. Ta gra kulki jest bardzo prosta i na pewno poradzą z nią sobie nawet najmłodsi gracze. W tej grze kulki chodzi o to by usunąć z planszy określoną liczbę kulek. Liczbę tę można zobaczyć na samym dole ekranu na środku paska z opcjami przy napisie REQUIRED.

Kulki z planszy w grze Christmas Crush usuwa się poprzez klikanie na zespole kulek, na który składają się minimum trzy tego samego koloru kulki. Jeśli uda ci się usunąć z planszy wymaganą ilość kulek to przechodzisz do kolejnego etapu tej gry kulki, jeśli jednak ci się nie powiedzie twoja gra w Christmas Crush dobiegnie końca i będziesz mógł/mogła wpisać się na listę graczy. Wysokie pozycje na liście zajmują oczywiście osoby z największą ilość punktów, dlatego warto zbierać punkty podczas gry w Christmas Crush. Więcej punktów uzyskać można poprzez usuwanie jednocześnie większej ilości kulek, czyli im więcej naraz tym lepiej.

Do gry w kulki Christmas Crush potrzebna będzie wam jedynie myszka. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że na dole w lewym rogu macie podany level, w który gracie, zaś w prawym rogu znajdziecie ilość punktów jaką udało wam się zdobyć. Ta gra kulki nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, a więc spieszyć się nie musicie. Christmas Crush to typowa gra kulki dla tych osób, których czas stresuje i zniechęca do dalszej gry.

Polecam wszystkim tę grę kulki i zachęcam również do zagrania w inne nasze gry kulki, których nie brakuje na naszym portalu. Życzę wam powodzenia w grze i wesołych świąt!!!

Christmas Crush, 6.3 out of 10 based on 13 ratings