Clever Ball Adventure

Witajcie! Mamy dla was nową grę kulki Clever Ball Adventure – mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu, bo to naprawdę fantastyczna gra kulki mimo iż graficznie jest bardzo prosta. Chodzi w niej o to, aby trafić jabłkiem w czerwoną kulkę. Jabłko uruchamiacie na spacji, a potem to już trzeba odpowiednio sterować zapadkami aby odpowiednio je ukierunkować na czerwoną kulkę. Należy pamiętać, że za nim dotrzecie do czerwonej kulki to musicie zebrać wszystkie gwiazdki.

Jeżeli lubicie grać w nasze kulki to zapraszam do zabawy z grą Clever Ball Adventure – jestem pewna, że nie pożałujecie. Do przejścia macie w niej kilkanaście fajnych plansz – żadna z nich nie jest ograniczona czasowo, więc możecie grać na luzie i bez stresu, stąd jest do gra kulki dla mniej wytrwałych graczy : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (12 votes cast)


Stęskniliście się za nowymi grami kulki online? To mamy coś dla was na osłodę a jest to gra kulki Clever Ball Adventure. W grze tej jak napisałam we wstępie musicie dotrzeć jabłkiem do czerwonej kulki. W każdej z plansz, a jest ich tu naprawdę sporo, macie inne ustawienie więc nudzić się nie będziecie.  Jabłkiem nie sterujecie strzałkami czy myszką – klikacie tylko spację aby ono ruszyło po planszy gry kulki Clever Ball Adventure, a potem już tylko sterujecie zapadkami klikając na nie myszką, tak by odwróciły się w odpowiednim kierunku i skierowały odpowiednio jabłko.

Ufff praktycznie już wszystko omówiłam : D Wspomnę jeszcze o opcja gry kulki Clever Ball Adventure a więc na górze ekranu od prawej macie: ilość wykonanych w danej misji ruchów, numer misji, w którą gracie, powtórzenie misji oraz wyjście z tej gry kulki do menu głównego Clever Ball Adventure.

Oooo i to wszystko : ) Prosta gra kulki online, ale bardzo wciągająca – zobaczycie jak tylko zaczniecie grać w Clever Ball AdventureZapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – na pewno nie pożałujecie : ) Gra kulki online Clever Ball Adventure już na was czeka – POWODZENIA !!!

 

Clever Ball Adventure, 4.6 out of 10 based on 12 ratings