Color Tangle

Color Tangle to bardzo ciekawe kulki, w których za zadanie masz porozdzielać wszystkie zakończone kulkami odcinki. Może się to wydawać dość proste, jednak z każdą kolejną planszą jest co raz trudniej –  do przejścia macie całe mnóstwo plansz. W każdej kolejnej planszy pojawiają się nowe kolory, a odcinki są bardziej poplątane. Dość niecodzienna gra kulki, ale bardzo fajnie się w nią gra, a czas płynie przy niej niesamowicie szybko, więc nie czeka was nuda. Color Tangle to kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu.

Jeżeli lubicie kolorowe kulki to gra Color Tangle niewątpliwie przypadnie wam do gustu. W tej grze macie całe mnóstwo kolorowych kulek i kolorowych łańcuszków, które są splątane pomiędzy sobą. Waszym zadanie w grze kulki Color Tangle jest rozplątanie tych odcinków tak, aby powstały pojedyncze odcinki, bądź odcinki, których już w żaden sposób nie da się usunąć. Usuwanie odcinków nie jest jednak takie proste, bo w grze kulki Color Tangle przez odcinek danego koloru może przejść jedynie kulka w tym samym kolorze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (8 votes cast)


Color Tangle to kulki, które dostarczą wam niewątpliwie wiele wspaniałej zabawy. Jak wyżej napisałam – celem tej gry kulki jest rozplątanie sieci kulek, które są połączone ze sobą przez kolorowe łańcuszki. By rozplątać sieć – jak już wspomniałam – musicie przejść dany łańcuszek kulką tego samego koloru co on. Wydawać się to może bardzo proste, ale w grze kulki Color Tangle z każdą kolejną planszą łańcuszki są bardziej ze sobą splątane, a także w plątaninie bierze udział więcej kolorowych kulek.

Gra kulki Color Tangle przygotowana została z myślą zarówno o młodszych jak i starszych fanach gier kulki tak, więc na pewno każdy z was znajdzie tu coś dla siebie. W grze kulki Color Tangle macie do przejścia całe mnóstwo etapów, stąd też nie czekajcie ani chwili dłużej tylko łapcie za myszki i bawcie się razem z nami. W grze kulki Color Tangle nie ma zbyt wielu opcji, które trzeba zapamiętać tak, więc sądzę, iż ta gra kulki nie sprawi wam żadnych problemów.

Wszelkie opcje gry kulki Color Tangle znajdziecie w panelu po prawej stronie ekranu. Zaczynając od góry macie numer planszy, w którą właśnie graliście, potem macie nazwę planszy, a potem dwie strzałki za pomocą, których możecie zmieniać plansze. Idąc jeszcze niżej macie czas, jaki poświeciliście na daną misję, a jeszcze niżej macie dwa przyciski RESET, czyli rozpoczęcie misji od nowa oraz MENU – wyjście do ekranu głównego tej gry kulki.

W grze kulki Color Tangle możecie zagrać również we własne misje wystarczy, że zamiast kliknąć PLAY klikniecie CREATE, a wtedy będziecie mogli utworzyć własną planszę. Warunkiem tworzenia planszy jest jednak zalogowanie się do tej gry kulki przy użyciu konta Facebooka. Mimo to warto tego spróbować.

To tyle jeśli chodzi o kulki Color Tangle. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić, bo ta gra kulki jest naprawdę znakomita. Polecam te kulki wszystkim fanom naszego portalu. Serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami. Powodzenia!!!

Color Tangle, 5.3 out of 10 based on 8 ratings