Cross Clear

Cross Clear to całkiem fajna gra kulki, bazująca na starej, klasycznej grze znanej wam ze starego windowsa. Windowsowe kulki zostały tu przeniesione na nieco inną planszę, już częściowo zajętą przez inne kulki oraz inne elementy, które będą wam pomocne, więc warto je zbierać. Tradycyjnie w tej grze kulki macie za zadanie układać je w co najmniej 3 elementowe grupy, które znikną z planszy. Pamiętajcie jednak, że musicie je układać tu w dość specyficzny sposób, bo lewo/prawo/góra/dół.  Jeśli taki kwadrat utworzycie wokół skrzynki to dostaniecie bonusa.

Darmowe kulki to przeróżne gry – od klasycznych po nowoczesne implementacje. Tym razem możecie zagrać w nieco odmienione tradycyjne kulki, które jednak dostarczą wam tak samo dużo zabawy. Cross Clear to świetna gra kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Zapraszam więc wszystkich serdecznie do zabawy – na pewno każdy/a z was znajdzie tu coś dla siebie, by móc się nieco zrelaksować i oderwać o szarego świata, pełnego problemów. Polecam serdecznie grę Cross Clear.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (5 votes cast)


Cross Clear to świetne kulki, w których musicie układać co najmniej 3 kulki  obok siebie zachowując zasadę lewo/prawo/góra/dół – brzmi to dość niejasno, ale w praktyce zobaczycie, że jest to dość łatwy w zapamiętaniu schemat i nikt nie powinien mieć problemu z jego wykorzystywaniem. Gra Cross Clear nie jest ograniczona czasowo, ale macie ograniczoną ilość ruchów do zrobienia – ilość tę zobaczycie w prawym dolnym rogu tej gry kulki.

Na dole ekranu nieco na lewo znajdziecie w tej grze darmowe kulki ilość zdobytych punktów, a u góry po prawej macie bomby, które możecie użyć w dowolnej chwili na planszy. Macie ich niewiele, więc wykorzystajcie je rozsądnie. Po lewej stronie w grze Cross Clear znajdziecie natomiast kolor kulki, który właśnie macie gdzieś ułożyć na planszy.

Jak widać te darmowe kulki nie mają zbyt wielu opcji, ale mimo to zabawa jest przy nich znakomita. Jeśli macie wolną chwilę, lubicie grać w kulki to serdecznie zapraszamy. Gra Cross Clear już na was czeka, więc szybko, szybko zaczynamy. Polecam również gorąco pozostałe nasze gry kulki – jest ich na naszym portalu tak wiele, że na pewno każdy/a z was znajdzie w naszym zbiorze coś dla siebie.

Życzymy wszystkim fantastycznej zabawy : )

Cross Clear, 5.8 out of 10 based on 5 ratings