Crystal Sets

Crystal Sets to gra kulki nieco wzorowana na tradycyjnej grze tego typu, bo też musicie tutaj w jednym wierszu bądź kolumnie ułożyć kilka kulek tego samego koloru. W tradycyjnej grze kulki musiało tych kulek być pięć, tutaj wystarczą cztery. Im jednak więcej ich ułożycie naraz, tym więcej punktów zdobędziecie i będziecie bliżej kolejnego poziomu, w którym jest nieco trudniej, ale zabawa i tak jest znakomita – w końcu z grami kulki zawsze ludzie się świetnie bawić.

Crystal Sets to prosta gra kulki przy której z pewnością nie będziecie mieć żadnych problemów. Polecam serdecznie tą grę kulki każdemu bez względu na wiek. Kulki to gry, które znakomicie relaksują, poprawiają nastrój, a także odstresowywują. Jeśli potrzebne wam uniwersalne gry na każdy smutek to gry kulki nadają się do tej roli znakomicie. Przeniosą cię one w kolorowy świat, w którym wszystko jest o wiele piękniejsze. Gry kulki dają ci możliwość oderwania się od szarego, pełnego zmartwień świata – jeśli nigdy nie próbowaliście grać w gry kulki to koniecznie musicie spróbować właśnie teraz z grą Crystal Sets.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (22 votes cast)


Crystal Sets to gra kulki, w której za zadanie macie usuwać kulki z planszy poprzez układanie ich czwórkami w tym samym kolorze obok siebie w kolumnie bądź w wierszu, trochę jak w tradycyjnej grze kulki, jednak nie mamy tu planszy z polami, które się zapełniają, a kulki po prostu pojawiają się od dołu planszy, a przegrywa się wtedy, gdy przejdą górną granicę planszy oznaczoną przerywaną linia.

Kulki w grze Crystal Sets przesuwacie pomiędzy sobą w wybrane przez siebie miejsce poprzez przeciąganie ich myszką. Klikacie więc na wybranej kulce, klikacie myszką i nie puszczając przycisku myszki przenosicie ją w wybrane miejsce na planszy Crystal Sets. Zadanie proste, ale trzeba zwrócić uwagę, że co jakiś czas (określony paskiem u dołu ekranu tej gry kulki) na planszy pojawiają się nowe kulki i robi się bardziej gorąco.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry kulki to warto wiedzieć, że po lewej stronie ekranu macie pasek biegnący do góry. Kiedy dobiegnie na samą górę to przechodzicie do kolejne planszy tejże gry kulki. Numer planszy, w którą aktualnie gracie znajdziecie na górze po lewej tuż obok paska. W prawym górnym rogu ekranu tej gry kulki macie ilość zdobytych punktów. A wracając na lewą stronę możecie zobaczyć tam panel zawierający bonusowe kulki. Jak pewnie zauważyliście obok każdej kulki są dwie liczby – ta wyżej wskazuje ilość kulek w danym kolorze, które udało wam się usunąć z planszy, a druga z liczb pokazuje ile kulek musicie usunąć by dany bonus pojawił się na planszy. Bonusowe kulki są bardzo pomocne, w szczególności w krytycznej sytuacji, gdy kulki znajdują się bardzo wysoko.

Na koniec jeśli chodzi o grę Crystal Sets warto wspomnieć jeszcze, że jeśli na klawiaturze wciśniecie „P” to włączycie pauzę, „ESC” wyjdziecie z gry, a na spacji oraz „N” powodujecie wprowadzenie na planszę nowej linii z kulkami. No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o tę grę kulki. Życzę wam udanej zabawy!!!

Crystal Sets, 7.1 out of 10 based on 22 ratings