Cyclop Physics

Cyclop Physics to fajna gra kulki, w której odpowiednie kulki musicie doprowadzić na odpowiednie pola. A gdzie są te kulki? Zwykle trzeba je zrobić z kwadracików – wystarczy kliknąć i kwadrat zmienia się w kulkę. Czasem istotna jest kolejność klikania, ale to już sprawdzicie na własnej skórze. Cyclop Physics to fantastyczne kulki, w których macie do przejścia kilkanaście bardzo ciekawych plansz, przy których na pewno nie będziecie się nudzić. Ta gra kulki jest naprawdę wciągająca, więc nie ma na co czekać – klikacie PLAY i bawcie się z nami.

Jeśli lubicie gry kulki, które nie tylko bawią, ale również wymagają od was nieco myślenia to niewątpliwie kulki Cyclop Physics są stworzone dla was. W tej grze nie czeka was ani cienia nudy – wspaniała zabawa gwarantowana. Jeśli nie wierzycie to sprawdźcie to sami – kulki Cyclop Physics już czekają na was : )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (17 votes cast)


Cyclop Physics to kulki dla małych i dużych fanów tych wspaniałych gier darmowych. Kulki są niemal tak popularne jak pasjans i również grają w nie osoby w różnym wieku i różnej płci. Dzisiaj mam więc dla was kolejną propozycję, a jest nią bardzo fajna gra kulki, której tytuł brzmi Cyclop Physics. Skąd taka nazwa? Stąd, że mamy tutaj do czynienia z jednookimi kulkami, dzięki czemu ta gra kulki ma lekko zabawne zabarwienie i gra się w nią jeszcze przyjemniej.

Zasady gry Cyclop Physics są dość proste – musicie kulki danego koloru zaprowadzić na pola o tym samym kolorze. Jeśli na planszy macie kwadraty zamiast kulek to musicie na nie kliknąć i zamienią się one w kulki, a te już się potoczą dalej, tylko pamiętajcie by znów kliknąć na nich i zamienić je na kwadraty by te zatrzymały się w wybranym przez was miejscu. Do klikania w tej grze kulki wykorzystujecie myszkę, a klikając R na klawiaturze rozpoczynacie misję od początku.

A skoro jesteśmy przy opcjach tej gry kulki to warto zauważyć, że w prawym dolnym rogu ekranu macie wyłącznik dźwięków, numer planszy oraz ilość zdobytych punktów.  W lewym dolnym rogu tej gry kulki macie powrót do listy plansz oraz restart planszy. No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o istotne opcje tej gry kulki. Jeśli coś dla was jest niejasne, będzie trudne, itp. to możecie skorzystać z filmiku, który zamieszczam p0wyżej. Na animacji znajdziecie instrukcję jak przejść wszystkie plansze w grze Cyclop Physics. Mam więc nadzieję, że wszystkim wam się to uda.

Podczas tej gry kulki pamiętajcie, żeby zbierać jak najwięcej punktów – a więc szybko przechodźcie plansze. Dzięki punktom możecie zająć wysokie miejsca na liście graczy, którą również zamieszczamy. Mam nadzieję, że lubicie takie gry kulki i będziecie się z nami znakomicie bawić. Gra Cyclop Physics jest naprawdę znakomita i gorąco ją wszystkim polecam. Przy tej grze i dzieci i dorośli będą się znakomicie bawić. Polecam również inne nasze kulki, których na naszym portalu nie brakuje.

Dajcie się ponieść chwili i wstąpcie w świat gier kulki – jestem pewna, że wciągnie on was tak mocno, że nie będziecie chcieć wracać do szarej rzeczywistości. Życzę udanej zabawy!!!

Widzę, że cyklopowa gra przypadła wam do gustu : ) Raduje nas to bardzo, bo im nas więcej tym lepiej. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć na naszym portalu kilka nowości – zapraszam was więc serdecznie do regularnego zaglądania. Cyklopowa gra to nie jedyna fajna gra na naszym portalu – jeśli się rozejrzycie nieco to znajdziecie całe mnóstwo fajnych gierek, które was wciągną i pozwolą na oderwanie się od szarego, zakurzonego świata, jaki nas otacza na codzień. Wybierając nasz portal możecie przenieść się w kolorowy świat fantazji – świat pełen przygód. Lubicie przygody prawda?

Zapraszam was jeszcze raz bardzo gorąco do zabawy razem z nami – nic was do nie kosztuje, a relaks przyda się każdemu. Poświęćcie nam chociaż 30 minut, a zobaczycie, że poczujecie się znacznie lepiej. Zabawa czeka – chyba nie chcecie jej przegapić?

Cyclop Physics, 8.1 out of 10 based on 17 ratings