DeflectoBall

DeflectoBall to fajne kulki, w których do przejścia macie kilkanaście fajnych plansz. W każdej z plansz waszym celem jest wrzucenie określonej ilości kulek na specjalnie ku temu wyznaczone żółto-czarne pola w określonym czasie. Zadanie wydaje się dość proste, ale zobaczycie, że trzeba się będzie nieco namęczyć, bo kulki można odbijać tylko poprzez podskakiwanie robo-kulką. DeflectoBall to fajna gra kulki, w nowoczesnym stylu choć wzorowanym na grach slime, które swego czasu nawet w Polsce cieszyły się dość dużym zainteresowaniem.

Jeśli lubicie nasz darmowe kulki to zachęcamy was do zagrania z nami w grze DeflectoBall. Gra ta jest naprawdę bardzo fajna i można się przy niej nie tylko świetnie bawić, ale również i znakomicie zrelaksować. Zachęcam was więc do kliknięcia PLAY i rozpoczęcia zabawy. Do przejścia macie mnóstwo misji, więc nie traćcie czasu. Przechodźcie plansze, zdobywajcie punkty i wejdźcie na szczyt listy graczy : ) Porównajcie swoje wyniki ze znajomymi – sprawdźcie kto z was jest lepszy w te kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)


Gry kulki są różne – jedne bardziej a inne mniej typowe, dziś mam dla was nieco bardziej nietypowe kulki, które z jednej strony mają coś z siatkówki, a z drugiej z gier slime, czy gier sportowych, w których nie ma klasycznych postacie, ale są żelki, które poprzez podskakiwanie odbijają piłkę. Tymi kulkami jest gra DeflectoBall. Z pozoru jest to prosta gra kulki, o prostej grafice, niespecjalnie się czymś wyróżniającej. Jednak kiedy zaczniecie grać zobaczycie, że wcale nie jest tak prosto przejść wszystkie dostępne w tej grze kulki plansze, a plansz jest tutaj sporo.

W grze DeflectoBall jak już we wstępie wspomniałam musicie podskakiwać robo-kulkę i odbijać piłkę tak by wpadła ona na specjalnie wyznaczone pole o żółto-czarnych barwach. W każdej z plansz tej gry kulki musicie wbić kilka takich piłek, więc skupcie się bardzo, bo każda z plansz jest ograniczona czasowo. Czas i inne pomocne informacje znajdziecie na dole ekranu. Tam w tej grze kulki od prawej macie: wyłącznik dźwięków, czas oraz punkty, ilość kulek, które musicie wrzucić na specjalne pole w danej misji.

Wszystkie akcje w grze DeflectoBall wykonujecie za pomocą myszki, więc w zasadzie tylko ona musi być tutaj sprawna. Niestety nie ma w tej grze kulki pauzy, ale myślę, że to nie będzie żaden większy problem dla was, bo ta gra kulki jest tak wciągające, że nie będziecie się mogli oderwać od monitorów. Łapcie więc myszki i zaczynamy zabawę – gwarantuję, że będzie ona świetna i niczego nie będziecie żałować.

Te i inne nasze darmowe kulki już czekają – zaczynamy!!!

DeflectoBall, 10.0 out of 10 based on 1 rating