Destroy More Blocks

Destroy More Blocks to gra kulki, w której czeka cię do przejścia 20 bardzo fajnych plansz. Destroy More Blocks to logiczna gra kulki, choć z pozoru wygląda to na grę zręcznościową. Mimo to najważniejsze jest tutaj odpowiednie przemyślenie sytuacji i uderzenie kulką w odpowiednim miejscu na bloczkach, gdyż aby przejść do kolejnej planszy trzeba wpierw zdobyć 100 punktów, co nie zawsze jest takie proste. Wierzę jednak, że wy dacie sobie radę i uznać Destroy More Blocks za bardzo fajne kulki.

Destroy More Blocks to kulki dla każdego niezależnie od wieku, choć najmłodsi gracze być może będą musieli się nieco bardziej natrudzić. Jednak kulki jak wiadomo zawsze są bardzo prostymi grami online i w końcu na pewno uda wam się bez problemu przejść wszystkie 20 plansz, które zostały dla nas przygotowane przez twórcę gry Destroy More Blocks. Życzę wam udanej zabawy i zachęcam was do zagrania również w inne nasze gry kulki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)


Zagrajcie z nami w nasze nowe kulki – Destroy More Blocks. Jest to bardzo fajna gra, w której czeka na was aż 20 plansz. Każda plansza to inne ustawienie klocków i całkiem nowe wyzwanie. Jesteście gotowi się go podjąć? Gry kulki z natury są bardzo proste, co nie oznacza jednak, że czasem nie trzeba się przy nich nieco nagłówkować. Destroy More Blocks wygląda na banalną grę kulki, ale jak sami zobaczycie czasem nie od razu uda wam się zdobyć te wymagane 100 punktów, dzięki któremu po prawej stronie ekranu pojawi się przycisk NEXT pozwalający ci zagrać w kolejną planszę.

Na środku tej gry kulki znajdziecie pole z wyrzutni kulek. Kulek macie trzy rodzaje. Małe, średnie i duże. Jest ich nieograniczona ilość, ale każda kulka ma swoją wartość, która jest odejmowana, gdy kulka spadnie, a spadnie zawsze, trzeba więc nadrobić to poprzez uzyskiwane punkty. Mała kulka warta jest 5pkt, średnia 10pkt a duża aż 30pkt. Wartości te w grze Destroy More Blocks możecie zobaczyć na dole na środku ekranu. Ilość zdobytych punktów możecie zaś śledzić w prawym górnym rogu ekranu. Ogólne punkty w grze Destroy More Blocks znajdziecie natomiast w lewym górnym rogu ekranu.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry kulki to po prawej od ogólnych punktów macie wyłącznik dźwięku, a następnie numer planszy, w którą gracie. Na dole w lewym rogu tej gry kulki znajdziecie rozkład wszystkich plansz, a tuż obok stronę autora. W prawym dolnym rogu gry Destroy More Blocks znaleźć natomiast można RESTART, który przyda wam się, gdy wszystkie zielone klocki znikną z planszy, a i tak nie będziecie mieć 100 punktów.

Warto jeszcze wspomnieć jak się strzela kulkami w grze Destroy More Blocks, a więc chwytacie myszką za armatkę i trzymając lewy przycisk myszki ustawiacie ją w odpowiednim kierunku. Tam gdzie macie kreskę tam poleci kulka. Kulkę wystrzeliwujecie zwalniając przycisk myszki. Zanim wystrzelicie kulkę możecie wybrać jedną z trzech dostępnych, o których była mowa wcześniej. To jakiej kulki chcecie użyć zależy od was – musicie to sobie dokładnie przemyśleć rozważając za i przeciw. A jeśli będziecie mieć jakiś problem z przejściem tej gry kulki to zamieszczam filmik, pokazujący jak krok po kroku stać się zwycięzcą.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

Destroy More Blocks, 8.0 out of 10 based on 3 ratings