Doughnut Inspector

Doughnut Inspector to kulki zuma nie tylko dla łasuchów i wielbicieli pączków, ale dla każdego kto tylko lubi nasz portal i gry zuma. Do przejścia macie tutaj kilkanaście świetnych plansz, więc na pewno się nudzić nie będziecie. Zasady też nie powinny wam sprawić problemów, gdyż są takie same jak w innych grach kulki zuma. A więc nie ma na co czekać – czas zaczynać zabawę, po co marnować czas skoro jeszcze inne gry zuma oraz gry kulki czekają. Co wy na to?

Mam nadzieję, że jak na lato i już trzymacie myszki w swych dłoniach by jak najszybciej zacząć zabawę. Gwarantuję, że będzie ona znakomita, gdyż Doughnut Inspector to naprawdę świetne gry zuma. Grafika jest bardzo fajna i przyciąga oko, każda plansza jest inna, macie różne bonusy, które pomagają w przejściu gry – czego chcieć więcej? Doughnut Inspector to gwarancja fantastyczne zabawy zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Grajcie więc z nami bez względu na swój wiek. Zapraszamy gorąco.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)


Moi kochani! Kolejna świetna gra zuma już na was czeka a jest to gra Doughnut Inspector. Klasyczna gra zuma choć zamiast kulek mamy tutaj pączusie z dziurką – lubicie takie? Ja uwielbiam, ale to tak na marginesie. Jeśli macie ochotę nieco się rozerwać grając w świetne kulki zuma to serdecznie zapraszam – nasza nowa propozycja jest ku temu idealna.

Do przejścia w grze Doughnut Inspector macie sporo plansz, więc nuda was nie dotknie. Każda plansza jest inna, a każda kolejna trudniejsza od poprzedniej, jednak nie bójcie się – w tej grze kulki zuma co jakiś czas na plansz będą pojawiać się bonusy – warto je łapać, bo znacznie pomagają – np. zwalniają kulki lub przyspieszają wystrzeliwanie kulek z łuku.

Sterowanie w grze Doughnut Inspector odbywa się oczywiście za pomocą myszki – choć i bywają takie gry zuma, gdzie steruje się za pomocą klawiatury, ale to nie tym razem. Jeżeli chodzi o opcje to tak gra zuma nie ma ich wiele – na dole ekranu zaczynając od lewej macie: ilość zdobytych punktów, przejście na stronę autora, pauzę, rozpoczęcie misji od początku oraz wyjście z gry Doughnut Inspector. 

Na górze ekranu po lewej macie informacje o bonusach – jeśli gwiazdki się podświetlają znaczy się, że dany bonus jest aktywny. Po prawej zaś w tej grze kulki zuma macie numer planszy, w którą gracie. Plansz jest naprawdę sporo, więc będziecie się znakomicie bawić.

Nieskomplikowane opcje i zasady są domeną tej gry zuma, więc jest to idealna gra nie tylko dla starszych ale też i najmłodszych fanów naszego portalu i gier kulki zuma. Tak, więc nieważne ile masz lat – graj teraz razem z nami – w końcu każdemu przyda się choć troszkę relaksu, a gra Doughnut Inspector relaksuje znakomicie.

Polecam również gorąco inne nasze gry zuma oraz oczywiście wszystkie nasze kulki – z pewnością znajdziecie u nas jeszcze inne idealne gry dla siebie.

Życzę wyśmienitej zabawy!!!

Doughnut Inspector, 9.5 out of 10 based on 2 ratings