Fantastic Balls

Fantastic Balls to gra kulki oparta na zasadach klasycznych kulek znanych z Windowsa. W grze Fantastic Balls macie do wyboru 3 poziomy trudności. Różnią się one ilością pól, na których układacie kulki, ilością kolorów kulek oraz ilością kulek jakie musicie ułożyć w pionie lub poziomie by te zniknęły z planszy. Fantastic Balls to naprawdę fantastyczne kulki, które nie są ograniczone czasowo. Nie mają też licznika punktów, anie plansz do przechodzenia, ale i tak nie będziecie się przy nich nudzić.

Jeżeli lubicie klasyczne kulki to gra kulki Fantastic Balls jest stworzona właśnie dla was. Polecam wam gorące to kulki niezależnie od tego ile macie lat i jakiej jesteście płci – w grach kulki nie ma to najmniejszego znaczenia – tutaj każdy bawi się znakomicie. Zapraszam was więc gorąco do zagrania w grę Fantastic Balls oraz w inne nasze gry kulki – jest ich tak wiele, że z pewnością każdy/a z was znajdzie wśród nich coś dla siebie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (37 votes cast)


Fantastic Balls to gra kulki, która posiada zasady takie jakie panują w klasycznych windowsowych kulkach, choć z tą małą różnicą, że mamy tutaj 3 poziomy trudności i na każdym z poziomów mamy inne kulki. Gra kulki Fantastic Balls nie jest ograniczona czasowo, nie ma licznika punktów, itp., a więc macie 100% luz i bezstresowość – gracie dla samych siebie, relaksu i znakomitej zabawy.

Jak już wspomniałam w grze Fantastic Balls macie trzy poziomy trudności. Poziomy znajdują się po lewej stronie ekranu. Standardowo w tej grze kulki ustawiony jest poziom 2, czyli średni. By włączyć inny poziom tej gry kulki zaznaczacie go i klikacie RESTART. Wtedy pojawia wam się inna plansza.

Poziomy w tej grze kulki różnią się ilością pół na jakich układacie kulki, a więc też i ilością kulek oraz ilością ich kolorów. A także ilością kulek jaką musicie ułożyć, aby kulki znikły z planszy – w pierwszym poziomie wystarczą 3 kulki, w drugim 4 kulki, a w trzecim aż 4 kulek, czyli tak jak to mają klasyczne kulki znane wam z Windowsa.

Wszystkie akcje w grze Fantastic Balls wykonujecie za pomocą myszki, klawiatura wam jest więc nie potrzebna możecie ją odstawić na bok. Jeśli chodzi o opcje to jedynie warto zapamiętać, że w lewym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków. Jak więc widać macie przed sobą proste kulki, ale jak też zauważycie znakomite pod względem wprawiania człowieka w dobry nastrój i pozbywanie się u niego stresu i złości.

Gry kulki takie jak Fantastic Balls są idealne dla ludzi w każdym wieku i każde płci więc nie ma się co zastanawiać – klikajcie PLAY i bawcie się razem z nami – gwarantuję, że te kulki wprawią was w bardzo dobry humor. Jeżeli jednak to nie to czego szukacie to zagrajcie w inne nasze gry kulki – mam ich dla was całe mnóstwo.

Powodzenia!!!

Fantastic Balls, 5.4 out of 10 based on 37 ratings