Flubbles

Flubbles to bardzo fajna i prosta gra kulki, w której macie do przejścia kilkanaście ciekawych poziomów. W grze kulki Flubbles chodzi o to, aby łączyć ze sobą kulki kolorami tak, aby doprowadzić do ich pęknięcia. Przede wszystkim w grze Flubbles łączymy kulki tego samego koloru, ale da się też łączyć kulki różnych kolorów ze sobą, czasem jest to nawet koniecznością, bo w innym przypadku możecie przegrać. Skąd wiedzieć będziecie czy dane kulki można ze sobą połączyć? To proste – będą one podświetlone.

Flubbles to gra kulki dla każdego. Można się przy niej znakomicie bawić i to długimi godzinami. Ta gra kulki nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, więc jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią być ograniczani. Zasady tej gry kulki są banalne, opcji też tu nie ma wiele, więc nawet najmłodszym graczom gra Flubbles nie powinna sprawić kłopotu. Zachęcam wszystkich gorąco do zabawy razem z nami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)


Nie tylko dzieci lubią gry kulki, ale również i dorośli. Myślę, więc że gra Flubbles będzie idealna dla jednych i drugich. W tej grze kulki zadanie jest bardzo proste – musicie tak dobierać kulki by one pryskały z planszy. Pryskają zaś wtedy, gdy urosną do odpowiednio dużych rozmiarów. Najczęściej łączyć będziecie ze sobą kulki tych samych kolorów, jednak nie jest to koniecznością. Można łączyć ze sobą różne kolory kulek np. małą zieloną z małą granatową tworzą średniej wielkości jasno niebieską. Czasem tak trzeba łączyć kulki by nie przegrać, a przegrywa się wtedy, gdy nie ma się żadnych ruchów na planszy. A przecież chcecie przejść jak najwięcej plansz prawda?

W tej grze kulki online do kolejnego etapu przechodzi się w momencie, gdy zielony pasek umieszczony po prawej stronie ekranu w zbiorniku dojdzie do poziomu z napisem NEXT LEVEL. Pasek ten zaś w tej grze kulki podnosi się za każde punkty zdobyte z pryskania, a więc starajcie się budować jak największe kulki by szybko nazbierać wymaganą ilość punktów. Ilość zdobytych w grze Flubbles punktów możecie podejrzeć w prawym dolnym ogu ekranu przy napisie SCORE. Tuż poniżej punktów znajduje się natomiast numer planszy, w którą gracie, a w samym rogu znajdziecie przyciski: wyjścia z gry, pomocy oraz wyłącznik dźwięków.

Jeżeli lubicie gry kulki to myślę, że będziecie się znakomicie bawić przy grze Flubbles. Jest ona bardzo prosta i przyjemna. Nie ma tu ograniczenia czasowego, więc możecie pograć sobie w te kulki na luzie i bez pośpiechu. Wiele osób nie lubi ograniczeń czasowych, więc dla tych osób te kulki będą wprost idealne. Polecam je wszystkim bardzo serdecznie – jestem pewna, że nie będziecie żałować, że zagraliście właśnie w te kulki. A jeśli jednak to nie jest to co wam najbardziej odpowiada to polecam pozostałe nasze gry kulki – u nas znajdziecie ich całe mnóstwo – od tych klasycznych po te całkowicie nowoczesne.

Zapraszam do zabawy – kulki Flubbles czekają!!!

Flubbles, 9.7 out of 10 based on 3 ratings