Freaky Fruits

Freaky Fruits to kolejne kulki zuma, które zupełnie za darmo można pograć na naszym portalu. Kulki zuma Freaky Fruits mają do przejścia kilka różnych plansz. Plansze są klasyczne – kulki biegną w wężyku, a wy musicie tak strzelać kulkami, aby obok siebie ułożyły się trzy tego samego koloru kulki zanim one dotrą do końca trasy.

Zadanie jest proste, ale z każdą planszą kulki lecą coraz szybciej i szybciej i trzeba się mocno skupić. Ograniczenia czasowego nie ma, ale i tak się trzeba skupić 🙂 Jeżeli lubicie gry zuma to zapraszam serdecznie do zabawy z grą Freaky Fruits – jest to naprawdę fantastyczna gra kulki zuma dla małych i dla dużych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (8 votes cast)


Kulki zuma Freaky Fruits są już dostępne. Do gry w Freaky Fruits potrzebna jest jedynie myszka. Za jej pomocą sterujecie armatką z kulkami, która zamieszczona jest w centralnej części planszy. Po prawej stronie ekranu widać zakładkę z kolejną kulką, która pojawi się w armatce. Możecie więc zaplanować nieco kolejne ruchy na przód. Kolejny kolor kulki przydaje się w momencie, gdy chcecie sprytnie rozegrać akcję w grze Freaky Fruits.

Gry zuma to jedne z popularniejszych gier kulki, w jakie można pograć w sieci. Jeśli chodzi o kulki zuma Freaky Fruits to z opcji, które są tu dostępne warto wymienić te, które znajdują się u góry ekranu. Tam od lewej macie: ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie, ilość żyć, która wam pozostała. Zaś w prawym dolnym rogu można znaleźć wyłącznik dźwięku w grze zuma Freaky Fruits.

No to by było na tyle jeśli chodzi o te kulki zuma. Zapraszam serdecznie do zabawy z grą Freaky Fruits – zachęcam również zajrzeć w inne nasze gry zuma oraz gry kulki. Zabawa jest naprawdę przednia więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się z nami już teraz.

Powodzenia!!!

Freaky Fruits, 7.9 out of 10 based on 8 ratings