GioKando Ball Fight

GioKando Ball Fight to kulki online, w których za zadanie masz tak strzelać kulkami, aby na planszy znalazły się obok siebie trzy identyczne kulki. Jak więc widać zasady tej gry kulki są wam już znakomicie znane, bo jest to klasyczna gra strzelanie do kulek. Jeśli lubisz właśnie tego typu gry kulki to koniecznie musisz zagrać dziś razem z nami w GioKando Ball Fight. Myślicie, że wam się spodoba? Ja mam nadzieję, że tak, bo ta gra jest naprawdę znakomita.

GioKando Ball Fight to wieloetapowa gra kulki, tak więc na pewno nie będziecie się nudzić. Gry kulki, a w szczególności nasza dzisiejsza propozycja potrafią wciągnąć na długie godziny i dostarczyć wiele radości i wspaniałej zabawy. Jeśli, więc macie wolną chwilę to łapcie za myszki i grajcie razem z nami. Myślę, że zabawa będzie udana.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (13 votes cast)


GioKando Ball Fight to bardzo prosta gra kulki, w której musicie strzelać kolorowymi kulkami by oczyścić planszę z wszystkich kulek. Aby to się udało strzelając musicie ułożyć obok siebie co najmniej 3 jednakowe kulki, a wtedy znikną one z planszy, a wy dostaniecie punkty. Co jakiś czas kulki umieszczone na górze planszy będą się obniżać, dlatego trzeba uważnie patrzeć, gdzie się strzela, bo jeśli kulki przejdą przez dolną krawędź gry to niestety przegracie.

GioKando Ball Fight to bardzo fajne kulki online i jestem pewna, że przypadną wam one do gustu. Jeśli chodzi o opcje gry GioKando Ball Fight to warto zapamiętać, że w lewym górnym rogu macie podaną ilość zdobytych punktów, poniżej macie ikonę z pytajnikiem, czyli pomoc oraz ikonę z zębatką, która oznacza opcje. Jeśli chodzi o to co w tych opcjach znajdziecie to macie tam sterowanie dźwiękiem i muzyką, a także włączanie trybu pełnoekranowego. Włączenie opcji działa również znakomicie jako pauza.

Gra GioKando Ball Fight jest stosunkowo prosta i na pewno dacie sobie radę. Sterujecie armatką za pomocą myszki, więc jak w klasycznych grach tego typu. W grze kulki GioKando Ball Fight macie do przejścia kilkanaście ciekawych etapów, a więc nie zwlekajcie ani chwili dłużej tylko chwytajcie za myszki i bawcie się razem z nami. Życzę udanej zabawy!!!

GioKando Ball Fight, 6.8 out of 10 based on 13 ratings