Glass Balls

Glass Balls to ciekawe kulki, w których nie strzelacie kulkami a opuszczacie je na dół, niemniej jednak obok siebie muszą znaleźć się 3 identyczne kulki. Tak ułożone kulki znikają z planszy, a wy dostajecie punkty i jesteście o krok bliżej do kolejnego poziomu tej gry kulki. Glass Balls to wielopoziomowa gra kulki, a więc możecie być pewni, że czeka tu na was całe mnóstwo wspaniałej zabawy. Gra Glass Balls jest bardzo prosta, ale jeśli się zagapicie to możecie niefortunnie zakończyć grę przegraną, a przecież tego nikt nie chce.

Glass Balls to kulki dla każdego. Dlatego niezależnie od tego ile masz lat, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną łap za myszkę i graj z nami w kulki. Jestem pewna, że będziesz się znakomicie bawił/a z nami i grą Glass Balls. W grze tej czeka na ciebie mnóstwo niespodzianek, a przez to jeszcze więcej wspaniałej zabawy. Polecam gorąco te kulki małym i dużym fanom naszego portalu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)


Glass Balls to gra kulki, która nie wymaga znajomości skomplikowanych zasad gry, czy obsługi wielu przycisków. W grze Glass Balls musicie tylko znać kolory, liczyć do trzech i w odpowiednim momencie umieć wcisnąć lewy przycisk myszki tak, aby obok siebie na planszy znalazły się minimum 3 identyczne kulki. Proste? No ja myślę : P W końcu Glass Balls to gra kulki, a każde kulki są grą nadzwyczaj prostą, by każdy bez względu na wiek mógł z nią sobie poradzić.

Po włączeniu się gry Glass Balls zobaczycie planszę. U dołu planszy widzicie ułożone w losowy sposób kulki. W lewym górnym rogu ekranu tej gry kulki widzicie pole, z którego wypadają kolejne kulki. Kulki te będą przesuwały się po górnej części planszy, a wy w odpowiednim momencie musicie kliknąć na planszy myszką, aby kulka opadła na dół planszy. Jeśli opadnie tak, że obok niej znajdą się jeszcze co najmniej 2 identyczne kulki to znikają one z planszy a ty dostajesz punkty i zbliżasz się do kolejnego etapu.

Do kolejnego etapu tej gry kulki przechodzisz po usunięciu z planszy określonej ilości kulek. Poziom postępu możesz zobaczyć na pasku u samego dołu ekranu przy napisie LEVEL UP. Nieco wyżej w grze Glass Balls masz MOVE UP, czyli pasek, który pokazuje za jaki czas na planszy przybędzie kulek. Warto jeszcze zerknąć na górę ekranu tej gry kulki. Tam macie od lewej zaczynając: level, w który gracie, ilość zebranych punktów, MENU, wyłącznik muzyki oraz dźwięków, a także pauzę.

Celem gry Glass Balls jest przejście wszystkich dostępnych plansz i zebranie jak największej ilości punktów, by znaleźć się na wysokiej pozycji listy graczy. W zdobywaniu punktów i przechodzeniu misji mogą wam w tej grze kulki pomóc różne bonusy. Jakie? Gwiazdka na kulce oznacza 50 punktów więcej za usunięcie kulek, bomba usuwa dowolne kulki z planszy, strzałka w dół usuwa całą kolumnę kulek, płomień zwiększa prędkość kulki a żółto niebieski znaczek zmniejsza prędkość kulki.

To już wszystko jeśli chodzi o grę kulki Glass Balls. Mam nadzieję, że ta gra przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić. Polecam również gorąco pozostałe nasze gry kulki – u nas znajdziesz ich całe mnóstwo i na pewno nie będziesz się nudzić. Udanej zabawy!!!

Glass Balls, 8.3 out of 10 based on 4 ratings