Gra Lines

Gra Lines to nieco graficznie podrasowana tradycyjna gra kulki, którą znacie jeszcze ze starych windowsów. Dziś wciąż tradycyjne kulki cieszą się dużą popularnością także właśnie w takich nowych odsłonach jak Gra Lines. Jeśli lubicie klasyczne gry, które są przedstawiane w nieco innej odsłonie to serdecznie zapraszam do wypróbowania tejże gry kulki. Jestem pewna, że nie pożałujecie tejże decyzji.

Jak na grę kulki przystało Gra Lines jest bardzo prostą grą, która nawiązuje to klasyki tego gatunku gier online, ale wciąż świetnie bawi, a nawet zaskakuje. Jest to stosunkowo nowa gra, stąd też spotkacie się z nowoczesną grafiką. W grze nie ma zbyt wielu opcji jeśli chodzi o stronę techniczną, nie ma też ograniczenia czasowego, a więc spokojnie i na luzie można sobie grać, w takim tempie na jakie ma się akurat ochotę. Teraz już zapraszam do zabawy. Pod grą znajdziecie krótki opis jej zasad.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (184 votes cast)


Gra Lines to znakomita gra kulki dla dużych i małych fanów naszego portalu. Kulki to gry, które potrafią wciągnąć na bardzo długie godziny, tak też jest w przypadku Gra Lines. Ta gra powstała na podstawie znanych i lubianych przez wiele osób windowsowych kulek, czyli tzw. grze tradycyjne kulki. Zasady są tutaj bardzo proste. Musicie tak układać w liniach poziomych i pionowych kulki, aby zostały one usunięte z planszy i udało wam się zdobyć punkty. Kulki przesuwa się poprzez kliknięcie na wybranej kulce, a następnie na polu, w które chce się ją przenieść. Aby kulki zostały usunięte z planszy trzeba zgromadzić, jak wspomniane było w pionie bądź poziomie 5 jednakowego koloru kulek.

Gra Lines nie jest grą wieloetapową tutaj liczy się ilość zdobytych punktów. Tak, więc możecie być pewni, że w żaden sposób gra się nie zakończy, no chyba, że po prostu przegracie, czyli następuje to wtedy, jeśli na planszy nie ma już żadnej możliwości ruchu. O tym jak przesuwać kulki już było, ale nie było o tym, że jeśli w danym ruchu nie uda wam się usunąć żadnego rzędu kulek, to na planszy przybywają 3 nowe kulki. Wiecie jednak dokładnie, w którym miejscu się one pojawią i jakiego będą koloru, bo zanim wykonacie ruch to zauważycie trzy kolorowe, małe kropki na planszy, tak właśnie oznaczone są miejsca, w których pojawią się kulki. Jeśli uda wam się ułożyć rząd 5 kulek, to one znikają, a nowe nie pojawiają się na planszy.

Powiedziałam, że w grze ważne są punkty. Ilość zdobytych punktów można podejrzeć w lewym górnym rogu gry. Tuż obok punktów widzicie zegar, ale on wcale nie odmierza czasu do zakończenia gry, ale po prostu sugeruje ile już czasu gracie w Gra Lines. To w sumie tyle jeśli chodzi o zasady gry i sprawy techniczne. Krótko i rzeczowo, bo ta gra kulki jest bardzo prostą grą, o prostych zasadach, ale bardzo ciekawej grafice. Jeśli kochacie tradycyjne kulki to z pewnością w tej grze również będziecie się świetnie bawić i na pewno nie zmarnujecie czasu. Życzę wszystkim udanej zabawy !!!

Gra Lines, 5.7 out of 10 based on 184 ratings