Gry kulki

kulki graPyjama Jump – fajna gra kulki, w której musicie ocalić galaktykę. Trwa wojna galaktyczna i wszystkie gry kulki szykują się do walki i do zabicia króla. Jedynie nasza mała kulka zaspała na ważną wojnę i nawet nie zdążyła przebrać się z piżamy w strój bojowy co jest dla nas znacznym utrudnieniem w grze. Łapcie więc za myszki i grajcie z nami w kulki online Pyjama Jump. Tylko z waszą pomocą uda się uratować galaktykę i planetę kulek. Ocalcie króla kulkę w grze Pyjama Jump
kulki graAhoy! – znacie grę w młynek? Jeśli tak to z pewnością nie będziecie mieć problemów z grą kulki Ahoy!. Ahoy! to tradycyjna gra marynarska, która u nas znana jest jako młynek. Celem gry jest ułożenie 4 kulek w jednej linii – pionowej, ukośnej lub poziomej. Zadanie proste, ale przeciwniki również ma swój ruch i często ubiegnie cię i wstawi swoją kulkę na twoje upatrzone miejsce i wtedy będziecie musieć zmienić strategię. Na szczęście w tej grze kulki można opracować całą masę różnych strategii, więc bez problemu uda wam się pokonać przeciwnika.
kulki graTrick Shot – fajna gra kulki, w której musicie trafiać kulką do kosza na śmieci, czy jak kto woli do kubka. Kulka będzie się odbijać od różnych elementów, więc wcale to nie będzie takie proste zadanie jak się z pozoru wam pewnie wydaje. Wierzę jednak w wasze siły, zdolności i możliwości 🙂 Do gry oczywiście potrzebna wam jest jedynie myszka, więc tutaj nic skomplikowanego nie będzie. Do przejścia w tej grze kulki macie kilka fajnych planszy, więc nuda wam doskwierać nie będzie. Serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami!
kulki graSpace Bubbles – jeżeli macie ochotę zagrać w jakieś nowe gry kulki to polecam wybrać się z nami w kosmiczną przygodę i zagrać w pryskające kulki Space Bubbles. Gra kulki Space Bubbles jest przyjemna i prosta, a do przejścia jest w niej kilkanaście fajnych plansz. Jeśli się postaracie to może uda wam się zdobyć pierwsze miejsce na liście graczy. Co wy na to? Podejmujecie się tego wyzwania? Jeśli TAK to zapraszam do zabawy z grą Space Bubbles!!!
kulki graElement Quest – znakomita gra kulki, która bije rekordy popularności. Jeśli lubisz gry kulki to koniecznie musisz zagrać w Element Quest. Jest to logiczna gra kulki, która jednak nie tylko ćwiczy wasze sare komórki, ale także refleks oraz oczywiście dostarcza mnóstwo wspaniałej zabawy. Z tą grę kulki nie można się nudzić – macie tu do przejścia kilkanaście ciekawych leveli gry na 3 poziomach trudności. Dodatkowo możecie sprawdzić się w szybkiej grze, gdzie za zadanie macie uzyskać jak najwięcej punktów.
kulkiBalliePutt – zabawna gra kulki, w której usuwacie z planszy Ballie oraz gwiazdki. W tej grze kulki czeka na ciebie aż 30 wspaniałych plansz. Skusisz się? Mam nadzieję, bo BalliePutt to naprawę świetne kulki dla każdego niezależnie od wieku i płci. Kulki BalliePutt czekają na ciebie, chwytaj za myszkę i baw się razem z nami. Jestem pewna, że przeżyjesz niesamowitą przygodę, świetnie się zabawisz, a także poćwiczyć swój umysł, bo choć to gra zręcznościowa, to wyćwiczone szare komórki też się tu przydadzą.
kulki onlineKulkis – stosunkowo stara gra kulki, w której znajdziecie klasyczną oldschool’ową grafikę. Kulkis to gra znana jeszcze z automatów do gier, a dziś przeniesiona do wirtualnego świata i dostępna jako kulki online. Kulkis to bardzo fajna gra kulki, choć nie są to tradycyjne kulki, a gra zręcznościowa, w której musicie przejść kulką przez całą planszę, znaleźć klucz i dotrzeć w całości do wyjścia. Na drodze czyha jednak na was wiele niebezpieczeństw. Mimo to jestem pewna, że znakomicie dacie sobie radę z tą grą kulki.
gry kulkiColor Tangle – znakomita gra kulki, która pozwoli na zabicie nudy, a małym dzieciom na poćwiczenie rozpoznawania kolorów. Gra kulki Color Tangle to rozrywka dla każdego niezależnie od wieku! W grze kulki Color Tangle macie za zadanie rozplątać połączone kolorowymi odcinkami kulki. Przez dany odcinek może jednak przejść jedynie kulka tego samego koloru co on, dlatego ta gra kulki wcale nie jest taka prosta jak się wydaje. Powodzenia!!!
kulkiKulki Quash Board – fantastyczna gra kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. W tej grze kulki musisz usuwać z planszy kulki na zasadzie gry w kapsle, ale kulki muszą znajdować się w jednej linii. Kulki Quash Board to gra wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Jeśli lubicie gry kulki to niewątpliwie powinniście zagrać w Kulki Quash Board. Polecam serdecznie i życzę wszystkim wspaniałej zabawy!!!
kulki isoball 3Isoball 3 – gra w kulki, która jest zarazem logiczną grą, bo trzeba tutaj nieco wysilić szare komórki by przejść dostępne w tej grze kulki plansze. Z każdą kolejną planszą jest ciężej, ale gra jest świetna. Jeśli lubicie nieco bardziej skomplikowane gry kulki to Isoball 3 jest grą idealną dla was. Gra polega na ułożeniu trasy z klocków dla kulki, a więc zabierajcie się do układania – ja trzymam za was kciuki. Życzę wspaniałej i przyjemnej zabawy !!!
kulki gra linesGra Lines – to gra wzorowana na tradycyjnej grze w kulki, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród dorosłych, ale także i wśród dzieci. Jeśli bliskie ci były stare windowsowe kulki to koniecznie zagraj w Gra Lines. Wspaniała zabawa dla całej rodziny, a przy tym możliwość powspominania starych dobrych czasów. Tradycyjne kulki choć są klasyczną i dość starą grą to nie przestają cieszyć się ogromną popularnością. Zasady tej gry kulki są bardzo proste, a więc chwytajcie za myszki i zaczynajcie zabawę.
kulki graRolling Crystal – znakomita gra kulki, która jest nawiązaniem do podwórkowej gry marbles, czy też bardziej znana na polskich podwórkach gra w kapsle. Rolling Crystal to świetna gra nie tylko dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie stare czasy, ale również i dla tych, którzy pragną miło spędzić czas i zabić nudę. Ta gra kulki ma wiele etapów, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej i wielogodzinnej zabawy. Z grą Rolling Crystal na pewno nudzić się nie będziecie. Zresztą sami sprawdźcie. Polecam gorąco!!!
bubblez graBubblez – szalenie popularna nie tylko na naszym portalu gra w kulki. Bubblez to wielopoziomowa gra kulki, która potrafi przyciągnąć przed monitory na długie godziny. Jest to typ gier kulki, zwany pryskające kulki, bąź też strzelanie do kulek. Jeśli, więc lubicie relaks przy tego typu grach to Bubblez są idealne dla was. Proste i przejrzyste zasady, brak czasowego ograniczenia – można grać na luzie, tak długo jak się zechce. Bawcie się wspaniale!!!
bubble machine graBubble Machine – kosmiczna gra w kulki, dzięki której możesz przeżyć niesamowitą przygodę w wirtualnej przestrzeni kosmicznej. Dostajesz misję i musisz udać się w kosmos by ratować świat przed meteorytami, stąd w grze Bubble Machine strzelasz do kolorowych kulek, które symbolizują meteoryty. Kolejna znakomita gra pryskające kulki, która mam nadzieję przypadnie wam do gustu. Jeśli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę razem z nami to serdecznie zapraszamy.
bubble troubleBubble Trouble – to już klasyka gier kulki. Jest to odmiana gier pryskające kulki, a co więcej jedna z pierwszych gier tego typu. Bubble Trouble to wyjątkowa zabawa z maszyną do wodnych baniek, której musicie używać, by zniszczyć kulki, które są w zbiorniku – jeśli tego nie zrobicie całe mieszkanie zostanie zalane wodą. Jeśli chcesz się nieco rozerwać i lubisz klasykę gier to Bubble Trouble są idealnymi kulkami dla ciebie. Mogę zagwarantować, że będziecie się świetnie bawić. Kliknijcie i sprawdźcie !!!
bubble gum runBubble Gum Run – ciekawa gra kulki, która wciąga na długie godziny zarówno dzieci jak i dorosłych. Ta gra w kulki jest po części grą edukacyjną, dzięki której dzieci w wieku wczesnoszkolnym mogą nauczyć się rozpoznawania kolorów. W grze tej tym razem nie strzelamy do kulek, jednak również usuwamy z planszy kliknięciem trzy identyczne kulki, które znajdują się obok siebie. Mam nadzieję, że gra kulki Bubble Gum Run przypadnie wam do gustu.
gra kulki zenKulki Zen – to nie tyle typowe gry kulki, co raczej gry zuma. Zuma to specjalny typ gier kulki, w których strzela się do kulek biegnących w wężyku. Kulki Zen należą do jednych z najbardziej znanych gier zuma. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą historią tejże gry kulki, a także do zagrania w te kulki. A jeśli uwielbiasz gry zuma to zachęcam gorąco do zajrzenia do drugiego z naszych działów – tam znajdziecie najlepsze w sieci gry zuma.
gra kulki zumaChińskie kulki – gra kulki zuma, która przedstawia ciekawą historię wziętą z pewnych wydarzeń w Chinach. Jeśli chcecie poznań tę historię to wystarczy kliknąć. Historia jednak to jedno, a wspaniała zabawa to drugie. Z grą Chińskie kulki masz i jedno i drugie. Zasady gry jak w klasycznych grach kulki zuma, czyli strzela się do kulek biegnących w wężyku tak, aby spotkały się 3 jednakowe kulki obok siebie i zostały usunięte z planszy. Życzę udanej zabawy grając w starożytne Chińskie kulki !!!
gra kulki z małpkąMałpie kulki – zabawna gra kulki, w której główną rolę odgrywa słodka małpka. Pomóż małpce upolować banany dzięki strzelaniu do kulek. Zostajecie wyposażeni w armatkę i musicie strzelać do kolorowych kulek. Gra jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Po każdym etapie, który uda wam się przejść małpka dostaje banany, jednak największa nagroda czeka ją po przejściu przez was wszystkich plansz. Zainteresowani? To chwytajcie za myszki i pomóżcie małpce – ja trzymam za was kciuki !!!
gra kulki woobiesKulki Woobies – zagraj już dziś w najbardziej rozpoznawane kulki w internecie. Zabawna gra Kulki Woobies czeka na ciebie zupełnie za darmo. Chwytaj, więc za myszkę i pomóż nam ratować sympatyczne futrzaki Woobies. Z tą grą kulki nie można się nudzić. Do przejścia macie 31 plansz, a każda kolejna jest trudniejsza od poprzedniej. Jeśli lubisz gry strzelanie do kulek to ta gra kulki na pewno ci się spodoba. Kulki Woobies to idealna rozrywka dla całej rodziny. Nie wierzysz? Sprawdź sam/a, a się przekonasz.
tradycyjne kulkiTradycyjne kulki – nieco nowsza implementacja, ale w klasycznej wersji starych, dobrych tradycyjnych kulek, które zapewne niejedno z was pamięta w wersji windowsowej. Gra polega na układaniu w pionie bądź poziomie obok siebie co najmniej 3 tego samego koloru kulek. Celem gry jest zebranie jak największej ilości punktów. Tradycyjne kulki choć są stosunkową starą grą to cieszą się ogromną popularnością. Jeśli chcesz sobie przypomnieć stare dobre czasy z windowsowymi kulkami to koniecznie zagraj z nami!

Serdecznie witamy w dziale z grami kulki. Tutaj znajdziesz największy zbiór kulek w sieci. Specjalnie dla was przygotowaliśmy najlepsze gry kulki i je przetestowaliśmy tak, aby nie było żadnych problemów technicznych. Dodatkowo do każdej z gier dołączony jest krótki opis, który pomoże wam zrozumieć zasady gry i przejść wszystkie plansze oraz zdobyć jak największą ilość punktów.

Gry kulki to obecnie jedne z najbardziej popularnych gier online. Grają w nie dzieci, młodzież i dorośli bez względu na płeć, wiek i pochodzenie. Gra kulki jest uwielbiana przez ludzi na całym świecie i ma niemalże tyle samo fanów, co gry mario. Ten typ gier charakteryzuje się niezwykłą prostotą, ale prostotą, która się nie nudzi. Każda gra kulki jest inna – jedna jest bardziej, a inna mniej nowoczesna, jedna wieloplanszowa, a w inne znów trzeba zdobyć, jak najwięcej punktów. W naszym zbiorze znajdziecie różnego typu gry kulki – począwszy od klasycznych, a skończywszy na bardzo nowoczesnych.

Gry kulki powstały dość dawno temu, jednak wciąż cieszą się ogromną popularnością, a nawet by można rzec, że coraz większą. Na naszym portalu zupełnie za darmo każdy może pograć w kulki. W przygotowanym zbiorze jest pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno ten, który lubi tradycje, jak i ten, który woli coś zaskakującego i niecodziennego. Dzięki nam możesz dołączyć  do grona fanów tego typu gier.

Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy w świecie kulek. Po prawej stronie ekranu macie menu, a w nim tytuły gier. Aby zagrać w którąkolwiek z nich wystarczy kliknąć w tytuł, a zostaniecie przeniesieni do podstrony z grą, na której nie tylko będziecie mogli w nią zagrać, ale również będziecie mogli poczytać o zasadach gry, sterowaniu, itp. Sukcesywnie będziemy dodawać nowe gry kulki do naszego zbioru, a więc odwiedzajcie nas często, aby zawsze być na czasie.

Gry kulki potrafią bawić, relaksować i wciągać na długie godziny. Jeśli chcesz przenieść się do wirtualnego świata i zapomnieć o problemach to dobrze trafiłeś/aś – ten typ gier jest do tego idealny. Zapomnij choć na chwilę o szarej rzeczywistości i baw się z nami w wirtualnym świecie gier kulek. Jestem pewna, że nie będziesz żałować tej decyzji.

Życzę wspaniałej zabawy !!!