Halloween Arcade

Halloween Arcade to gra kulki bazująca na zasadach znanych wam z pewnością bardzo dobrze, bo chyba każdy choć raz w życiu miał okazję zagrać w grę tetris. Kulki Halloween Arcade to bardzo fajna gra, w której musicie ułożyć obok siebie minimum 4 tego samego koloru kulki, które trójkami spadają z góry planszy. W grze tej w przeciwności do większości gier kulki sterujecie nie myszką, a klawiaturą, jednak nie sprawi wam to raczej trudności, bo jak się okazuje w grze Halloween Arcade jest to bardzo wygodne.

Jeżeli lubicie gry tetris i lubicie również gry kulki to na pewno będziecie się znakomicie bawić z gra Halloween Arcade. Jest ona naprawdę bardzo fajna i to nie tylko w Halloween – będzie ona u nas dostępna cały czas, więc nie musicie się spieszyć : ) Polecam wam ją jednak bardzo gorąco i jeżeli tylko lubicie łapać nasze nowości to grajcie z nami właśnie teraz. Gra Halloween Arcade jest znakomitą zabawą dla dzieci i dla dorosłych, nie wahajcie się więc i bawcie się razem z nami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)


Lubicie gry tetris? A co powiecie na połączenie tetris z grą kulki? Mamy tym razem dla was właśnie taki mix a jest nim gra Halloween ArcadeHalloween Arcade to bardzo fajna gra kulki, w której macie za zadanie układać obok siebie co najmniej trzy jednakowe kulki opadające z góry na planszę trójkami. Grupą kulek możecie manipulować podczas loty za pomocą strzałek  – strzałka w górę oraz w dół odpowiadają za obracanie kulek, a strzałki lewo/ prawo za ruch w prawo lub lewo. Jeżeli chcecie by kulki opadały szybciej wciskacie klawisz spacji.

Proste? Jasne, że tak! Gra Halloween Arcade jest wieloetapowa, a do kolejnej planszy przechodzicie po usunięciu określonej ilości kulek. Ilość tą możecie zobaczyć w lewym dolnym rogu tej gry kulki. A skoro jesteśmy przy opcjach to omówię również pozostałe. Nad wspomnianą ilością kulek znajdziecie numer poziomu, w który gracie oraz ilość zebranych punktów. W lewym górnym rogu ekranu tej gry kulki macie natomiast pytajnik czyli pomoc, znakomicie sprawdzającą się jako pauza w grze oraz ikonę nutki odpowiadającą za wyłączenie dźwięków. Obok tych ikonek te darmowe kulki ukazują wam jak będzie wyglądać kolejna spadająca grupa.

Jasne? Mam nadzieję, że tak bo czas zaczynać zabawę. Znacie opcje tej gry kulki znacie jej zasady to chyba czas startować. Zachęcam was do zbierania punktów by zająć wysokie miejsce na liście graczy. Jeżeli oczywiście chcecie rywalizować, bo również dobrze możecie grać w Halloween Arcade dla czystej przyjemności, co również jest fajne.

Zapraszam was serdecznie do zabawy z grą Halloween Arcade – nie tylko w Halloween, a także zachęcam was do gry w inne nasze darmowe kulki. Życzę udanej zabawy!!!

Halloween Arcade, 10.0 out of 10 based on 1 rating