Hexa Pool

Hexa Pool to gra kulki, której zasady z pewnością nie będą wam obce. W grze tej zamiast zwykłych kulek macie kule bilardowe, jednak nie robi to większej różnicy. W grze Hexa Pool gracie na planszy, składającej się z małych sześciokątów. Celem tej gry kulki jest takie przemieszczanie ich pomiędzy sobą, aby utworzyły linię składającą się z minimum trzech identycznych kulek. Sześciokąty możecie przemieszczać pomiędzy sobą w pionie, poziomie lub na ukos, w ten sam sposób możecie tworzyć również linie. Gracie?

Mam nadzieję, że zagracie z nami w te kulki, bo są naprawdę bardzo fajne mimo, iż może nie wszystkich zachwycą grafiką. Do przejścia macie tutaj kilka etapów, więc nie będziecie się nudzić. Podczas gry w te kulki zbierajcie dużo punktów by zająć wysokie miejsce na liście graczy. Zapraszam wszystkich do wspaniałej zabawy razem z nami i grami kulki, teraz przede wszystkim z grą Hexa Pool.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (16 votes cast)


Hexa Pool to kulki bardzo proste, bo nie mają zbyt wielu opcji, zasady są łatwe, a sterowanie tym bardziej. W tej grze kulki sterujecie kulkami za pomocą myszki, poprzez przesuwanie jej z pola na pole, oczywiście sąsiednie, bo takie są wymagania w tej grze. Celem tej gry kulki, jest więc to, aby tak przesuwać pomiędzy sobą kulki umieszczone w sześcianach, aby w jednej linii w pionie, poziomie lub ukoście znalazły się minimum trzy identyczne kulki. Zasady świetnie znane, więc pewnie nie będziecie mieć żadnych problemów

Jeśli chodzi o opcje tej gry kulki to w lewym górnym rogu znajdziecie numer planszy, w którą aktualnie gracie. Idąc niżej po lewej w grze Hexa Pool macie ilość zdobytych punktów, ilość usuniętych kulek, postęp w przechodzeniu planszy (kiedy zielone paski się skończą jesteście w kolejnym etapie), podpowiedzi, czas oraz przejście do strony autora tej gry kulki. W lewym dolnym rogu ekranu gry Hexa Pool znajdziecie pauzę, wyłącznik dźwięków oraz pomoc. U dołu ekranu w kierunku prawej krawędzi gry kulki biegnie czas – kiedy kolorowy pasek zapełni się na szaro to niestety wasza gra w Hexa Pool dobiegnie końca.

Jak widać opcje i zasady są dziecinnie proste, więc nie ma na co czekać tylko zaczynajcie zabawę razem z nami i tą grą kulki – jestem pewna, że będzie ona przednia! Hexa Pool już czeka na was – łapcie za myszy i zaczynamy. Ciekawe, które miejsce na liście graczy uda wam się uzyskać!!!

Życzę wam powodzenia!!!

Hexa Pool, 7.3 out of 10 based on 16 ratings