Hit Ball

Hit Ball to kolejna znakomita gra kulki, którą pragniemy wam dzisiaj przedstawić. Jest to gra kulki typu strzelanie do kulek. Na górze macie armatkę w kształcie czaszki, z której wystrzeliwane są kulki. Celem gry Hit Ball jest usunięcie z planszy czerwonych kulek. Jeśli udało wam się już zagrać w Kulki Papirus to zasady tej gry kulki są identyczne jak zasady gry Hit Ball, także sądzę, że każdy da sobie radę z tą grą. Jestem również pewna, że będziecie się znakomicie bawić i jeszcze nie raz powrócicie do tej gry i zagracie w nią razem z nami.

Hit Ball to bardzo prosta, składająca się z 20 plansz gra kulki, która dostarczy rozrywki każdemu bez względu na wiek czy płeć. Hit Ball to gra, która nie wymaga od was zbyt wiele myślenia, czy wysiłku, nie trzeba posiadać również wysokiej zręczności, czy jakiś innych cech. Akcja te gry kulki rozgrywa się na wyspie piratów stąd czaszkowa armatka. Jeśli chcecie się wydostać z tej wyspy to musicie przejść wszystkie 20 misji, jakie są dla was przygotowane w grze Hit Ball. Myślę, że dacie sobie radę i żaden pirat was nie dopadnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (8 votes cast)


Hit Ball to gra należąca do gatunku, jakim są kulki online. Wiele osób mówi, że jest to również ich podkategoria, czyli strzelanie do kulek, nie należy jednak tego strzelania mylić  z  grami typu pryskające bańki, w których również strzela się kolorowymi kulkami. Hit Ball to gra, która zapewni wam rozrywkę na długie godziny, a to dzięki 20 bardzo wciągającym planszą. Każda z planszy tej gry kulki jest inna, ale równie ciekawa. W niektórych planszach bardzo prosto obmyślić skuteczny plan ruchu, ale w niektórych trzeba co nieco pogłówkować.

Celem gry Hit Ball jest usunięcie z planszy wszystkich czerwonych kulek tak, aby przejść do kolejnego etapu gry, a w ostateczności przejść wszystkie dostępne w grze plansze. Jak już wiecie w grze jest 20 plansz, więc całkiem sporo. Może się wydawać w czym problem z usuwanie kulek z planszy. W tym jednak problem, że ilość kulek, którymi możemy strzelać jest ograniczona. Ograniczenie w każdej planszy tej gry kulki jest inne, a zobaczyć możecie je w prawym dolnym rogu.

Skoro już jesteśmy przy opcjach gry Hit Ball to przyjrzyjmy się pozostałym opcjom. Mówiliśmy, że w prawym dolnym rogu mamy dostępną ilość kulek w grze. Tuż obok nich możecie zobaczyć level, w który aktualnie gracie. Po lewej stronie na dole macie 4 przyciski: na górze od lewej menu, a obok skip, który pozwoli wam skrócić czas oczekiwania, gdy piłka powoli się porusza, a niżej po lewej macie replay, czyli powtórzenie levelu od nowa oraz sound, czyli wyłączenie dźwięków. Z opcji to już wszystko. Warto jednak dodać jeszcze w tym miejscu, że czaszkową armatką steruje się za pomocą myszki.

Z istotniejszych i ciekawszych kwestii gry kulki Hit Ball jest to, że można tutaj ocalić kulkę, jeśli przez jakiś czas utknie nieruchomo w jednym miejscu. Jest to znakomity sposób i ogromna szansa, gdyż w niektórych planszach kulek wciąż jest mało i mało. Warto oszczędzać więc w ten sposób kulki, zwiększając zarazem swoje szanse na zwycięstwo. To tyle z ciekawostek. Mam nadzieję, że ta gra kulki was zaintrygowała i zechcecie w nią grywać razem z nami od czasu do czasu.

Gorąco polecam grę kulki Hit Ball, jak również zachęcam was wszystkich do zagrania w inne nasze gry kulki oraz gry zuma, które możecie znaleźć na naszym portalu. Kulki to typ gier, które znakomicie zabijają nudę oraz świetnie relaksują. Jeśli macie wolną chwilę to chwytajcie za myszki i bawcie się razem z nami i grami kulki, w tym również z grą Hit Ball.

Hit Ball, 8.4 out of 10 based on 8 ratings