Jak przejść Kulki Enjoy

Kulki Enjoy to bardzo prosta gra kulki, w której trzeba się jednak wykazać zdolnością logicznego myślenia. Dlaczego? Dlatego, że Kulki Enjoy to gra logiczna, w której musicie opracować odpowiednią taktykę, by ze smutnej kulki zrobić uśmiechniętą. Jak tego dokonać? To bardzo proste – musicie usunąć z planszy niektóre elementy, by uśmiechnięta kulka mogła stuknąć się z tą smutną i ją nieco rozweselić. Prawda, że proste?

Wydaje się, że tak, ale każda kolejna plansza gry Kulki Enjoy jest trudniejsza i wymaga większego skupienia. Ja jestem jednak pewna, że wszyscy dają sobie z nią radę tym bardziej, że mam tu dla was małą pomoc, a jest nią filmik, na którym pokazane jest jak przejść każdą z plansz w tej grze kulki. Miło z mojej strony, że daje wam taką ściągawkę, nieprawdaż?

Prawda, nieprawda to nie istotne. Istotna jest wspaniała zabawą z grą kulki. Jeśli bawicie się świetnie, a nie umiecie przejść jakieś planszy to polecam filmik. Tylko u nas dajemy ci tak wiele zupełnie za darmo. Jeśli nasz filmik pomógł ci przejść grę Kulki Enjoy kliknij +1 u góry ekranu. Będziemy ci bardzo wdzięczni. A teraz już baw się znakomicie z grą Kulki Enjoy.