Jelly Alien

Jelly Alien to przyjemna gra kulki, w której macie za zadanie połączyć żelowe stworki w jednego dużego. W tym celu musicie przecinać liny i drewno, ale w przemyślany sposób – tak, by pozwoliły na przesunięcie żelowych stworków, czyli kulek. W grze kulki Jelly Alien macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz, więc nudzić się nie będziecie. Jeśli komuś z was podobała się gra Cut the Robe to na pewno spodoba wam się również gra kulki Jelly Alien. Tak, więc myszy w dłonie i zaczynamy wspaniałą zabawę – na pewno nie będziecie żałować.

Proponowana przez nas gra kulki jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla fanów gier kulki, ale również i dla tych, którzy lubią gry logiczne. Gra kulki Jelly Alien jest niezmiernie wciągająca, więc zarezerwujcie sobie nieco dłuższą chwilę, bo jak się wciągnięcie to nie będziecie się mogli oderwać – tym bardziej, że gra kulki Jelly Alien nie ma ograniczenia czasowego. Gdybyście mieli problemy z przejściem, któreś z plansz to poniżej gry Jelly Alien zamieszczamy filmik ukazujący jak przejść każdą z plansz – korzystajcie z niego tylko w awaryjnej sytuacji!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (8 votes cast)


Kto chętny na zabawę z nową grą kulki? Oooo już czuję ilu się zgłosiło, więc serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy razem z nami w grze Jelly AlienJelly Alien to naprawdę znakomita gra kulki, w której za nasza kulki uważa się zabawę potworki. Celem gry kulki Jelly Alien jest połączenie wszystkich stworków w jednego dużego – i tak w każdej planszy. Każda plansza tej gry kulki jest jednak inna, więc nuda wam nie będzie doskwierała : )

Gra kulki Jelly Alien jest wzorowana na znanej wszystkim grze Cut the Robe dlatego też bardzo szybko staje się ulubioną grą wielu ludzi. Gra kulki Jelly Alien jest prosta i przyjemna – idealna dla dzieci i dla dorosłych obu płci – i tej pięknej i tej brzydkiej : ) W grze Jelly Alien wszystkie akcje wykonujecie za pomocą myszki – główną akcją jest przecinanie lin i drewna w takim miejscu, aby umożliwiło to połączenie się wszystkich stworków w jednego wielkiego.

Inne akcje jakie można wykonać w grze kulki Jelly Alien to wybieranie opcji. Opcje można znaleźć na dole ekranu tej gry kulki. Tam od lewej macie: wyjście do menu, restart planszy, wyłącznik muzyki oraz dźwięków. W lewym górnym rogu ekranu gry kulki Jelly Alien znajdziecie ilość zdobytych gwiazdek – maksymalnie można ich uzyskać trzy.

Jeśli będziecie mieć problemy z przejściem tej gry kulki to poniżej zamieszczam małą ściągawkę : ) Obiecajcie jednak, że skorzystacie z niej tylko w awaryjnej sytuacji – zgoda? Gra kulki Jelly Alien jest naprawdę bardzo prosta, więc nie powinniście mieć kłopotów z jej przejściem. Wierzę w was i trzymam mocno kciuki : )

Powodzenia!!!

 

Jak przejść Jelly Alien

Jelly Alien, 7.1 out of 10 based on 8 ratings