Juggle King

Juggle King to kolejne darmowe kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Jeżeli lubicie grywać w nasze kulki to zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami i grą Juggle King – tym razem sprawdzimy waszą zręczność, gdyż celem tej gry kulki jest odbicie jak najwięcej razy kuleczki od deseczki. Zadanie proste, ale wymaga skupienia, tym bardziej, że kulek do odbijania będzie przybywać. Decydujecie się na takie wyzwanie? Mam nadzieję, że tak, gdyż gra kulki Juggle King już na was czeka.

Istnieje mnóstwo różnego typu gier kulki – w tym zręcznościowe gry kulki takie jak Juggle King. Jeśli lubicie gry zręcznościowe kulki to na pewno nasza nowa propozycja przypadnie wam do gustu. Juggle King to naprawdę świetna zabawa i bardzo wciągająca – pewnie nieraz na żywo odbijaliście piłeczkę od paletki, a to bardzo podobne. Wciąga prawda? Więc nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko łapcie myszki i grajcie razem z nami 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)


Coś dla wytrwałych i cierpliwych 🙂 – gra kulki Juggle King, w której jak najdłużej musicie odbijać kulkę od deseczki. Dlaczego dla cierpliwych? Bo niektórzy mogą się szybko denerwować, kiedy kulka raz za razem zacznie im spadać 🙂 Wiem jednak, że szybko się wprawicie i będziecie pobijać rekord za rekordem. Nie ma rankingu graczy, ale możecie zapisywać sobie wyniki i między znajomymi sprawdzać kto z was jest lepszy w te kulki.

Zadanie w grze kulki Juggle King wydaje się być bardzo proste i na początku faktycznie aż tak bardzo skupiać się nie trzeba, ale z czasem na planszy nie będziecie już mieć jednej kulki, a dwie, potem trzy, cztery… Musicie uważać, aby cały czas odbijać minimum jedną kulkę, bo inaczej wasza gra w Juggle King dobiegnie końca i nici z kolejnego rekordu.

Darmowe kulki Juggle King są bardzo wciągające i znakomicie potrafią człowieka zrelaksować, dlatego też jeśli jesteście zestresowani sięgnijcie po Juggle King. Juggle King to kulki dla każdego bez wyjątku, możecie w nie grać u nas zupełnie za darmo przez 24 godziny na dobę. Zabawa jest świetna, więc zapraszam serdecznie.

Zapraszam serdecznie!

Juggle King, 8.0 out of 10 based on 3 ratings