Kangraoo Ball

Kangraoo Ball to kolejne kulki zuma, w których głównym rozgrywającym jest przesłodki kangurek. Zasady gry zuma Kangraoo Ball są tradycyjne, a więc strzelacie kolorowymi kulkami do tych, które biegną w wężyku tak, by obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne kulki, które dzięki takiemu ułożeniu znikną z planszy. Gra Kangraoo Ball wydaje się być bardzo prosta, jednak trzeba uważać, bo może wam się powinąć noga a przed wami aż 40 wspaniałych plansz.

Jeżeli lubicie kangury i jesteście również fanami gier zuma to na pewno będziecie się wspaniale bawić z grą Kangraoo Ball. Przy tej grze nie można się nudzić, bo jest aż 40 różnych wspaniałych plansz. Podczas tej gry zuma panują klasyczne zasady, ale dodatkowo jest kilka bonusów, które uatrakcyjniają grę. Jakie to bonusy? To już musicie odkryć sami, niemniej jednak i bez nich dacie sobie radę z tą grą kulki zuma. Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy – kulki zuma Kangraoo Ball już czekają.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (70 votes cast)


Kangraoo Ball to gra zuma dla małego i dużego fana tego typu gier kulki. Jeżeli tylko lubicie kulki zuma to koniecznie musicie teraz zagrać razem z nami w Kangraoo Ball – gwarantuję, że zabawa będzie przednia, bo w końcu macie tutaj do przejścia aż 40 różnych, bardzo fajnych plansz. Jesteście gotowi na taką zabawę? To serdecznie zapraszam.

W grze zuma Kangraoo Ball panują klasyczne zasady i standardowe sterowanie za pomocą myszki. Waszym zadaniem w każdej z plansz tej gry zuma jest usunięcie wszystkich zwykłych (nie bonusowych tzn. takich z obrazkami) kulek zanim wężyk dojdzie do końca trasy. Wszystkie akcje wykonujecie pamiętajcie za pomocą myszki, więc problemów raczej nie będzie dodatkowo obok kangurka macie trzy różne kulki ponumerowane oznaczają one kolejne kolory kulek jakie pojawią się w grze Kangraoo Ball.

Proste? Oczywiście, że tak, choć z biegiem plansz są one w tej grze kulki zuma trudniejsze, a jest ich jak pamiętacie aż 40. Nie martwcie się jednak zbyt bardzo gdy w której z plansz tej gry zuma wam się nie powiedzie, bo potem możecie zacząć od tej, w której skończyliście. Fajnie? Z pewnością : ) Tracicie w takiej sytuacji jednak punkty, które w tej grze kulki zuma są brane pod uwagę przy tworzeniu listy graczy. Jeśli chcecie być na niej wysoko – nie przegrywajcie : )

Drobnym minusem tej gry zuma jest to, że nie można tutaj włączyć pauzy, misje są jednak stosunkowo krótkie, więc pewnie nie będzie wam ona potrzebna. Opcje jakie są dostępne podczas gry Kangraoo Ball to: ilość kulek jaka będzie na planszy, ilość zdobytych punktów, level  oraz przejście do strony autora. No i to już w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o te kulki zuma. Życzę wam udanej zabawy!!!

Kangraoo Ball, 6.5 out of 10 based on 70 ratings