Kulki Enjoy

Lubicie gry logiczne? Mam nadzieję, że tak, bo do tej kategorii zalicza się nasza dzisiejsza gra kulkiKulki Enjoy to nasza nowa propozycja dla małych i dużych fanów gier kulki. W grze Kulki Enjoy macie do przejścia aż 20 różnych plansz – fajnie prawda? Kulki Enjoy dostarczają naprawdę fajnej zabawy i jestem pewna, że ta gra kulki przypadnie wam do gustu. A co jest celem każdej z misji? W każdej misji musicie pocieszyć smutną kulkę. Jak to zrobić? Nic prostszego, jak tylko doprowadzić do stuknięcia się smutnej kulki z wesołą. Dacie radę? Jestem pewna, że tak.

Ta gra kulki jest naprawdę prosta i na pewno nawet najmłodsi gracze dają z nią sobie radę. Jeśli jednak jakaś misja będzie wam sprawiała problem zajrzyjcie tutaj -> jak przejść Kulki Enjoy. Znajdziecie tam filmik instruktażowy, gdzie kolejno pokazane są wszystkie plansze. Z taką pomocą Kulki Enjoy na pewno nie sprawią wam żadnych problemów, a wy będziecie wprawieni w znakomite humory.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)


Kulki Enjoy to logiczna gra kulki dla każdego bez względu na wiek. W tej grze kulki musicie sprawić, że smutna niebieska kulka się uśmiechnie. Jak to zrobić? Musicie tak usuwać odpowiednie elementy, pokazane na początku gry, aby uśmiechnięta żółta kulka stuknęła tę smutną niebieską. Wydaje się to być bardzo proste, ale niektóre misje tej gry kulki wymagają niebanalnego skupienia i wysilenia swojego umysłu. Niemniej jednak cała ta gra kulki jest bardzo prosta i na pewno poradzi sobie z nią nawet najmłodszy gracz. A jeśli będziecie mieć jakieś problemy wystarczy zajrzeć tutaj -> jak przejść Kulki Enjoy – a wszystko na pewno stanie się jasne.

W grze Kulki Enjoy wszystkie akcje wykonujecie za pomocą myszki, tak więc zadbajcie aby była ona sprawna i lekko wam się grało. Podczas gry w Kulki Enjoy warto spojrzeć od czasu do czasu na górę ekranu. Na samej górze zaczynając od lewej mamy takie opcje jak NOWA GRA, ROZPOCZĘCIE MISJI OD NOWA, WYBÓR MISJI. Nieco niżej w tej grze kulki również zaczynając od lewej znajdziecie: ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć, numer misji w jaką gracie aktualnie, nagrody, jak grać w grę oraz wyłącznik dźwięku.

W tej grze kulki warto zadbać o dużą ilość punktów, gdyż mamy tu tablicę graczy z najlepszymi wynikami. Chcesz być na niej wysoko? Graj i zbieraj punkty! Kulki Enjoy to naprawdę prosta gra, a punkty łatwo tutaj zebrać.  Taka mała rada – grajcie szybko to tych punktów będzie więcej. Na początku może nie zdobędziecie mistrzostwa w grze Kulki Enjoy, ale z czasem na pewno uda wam się zdobyć pierwsze miejsce na liście graczy – wystarczy poćwiczyć i się nie poddawać.

Gry kulki są uwielbiane przez ludzi na całym świecie. Kulki Enjoy to jedna z bardziej popularnych gier w ostatnim czasie, dlatego jeśli chcecie być trendy – koniecznie grajcie z nami w te kulki. Gwarantuję wspaniałą zabawę i emocje, a także poprawienie umiejętności logicznego myślenia oraz wyćwiczenie szarych komórek. Poza grą Kulki Enjoy znajdziecie jeszcze u nas całe mnóstwo innych gier kulki, które są również znakomite. Zapraszam do zabawy w wirtualnym świecie gier kulki.

Kulki Enjoy, 7.4 out of 10 based on 5 ratings