Kulki Mayan Caves

Kulki Mayan Caves to świetna gra kulki, w której przenosisz się do starożytnego świata Majów i grasz w ich typową grę kulki. Kulki Mayan Caves wprowadzą cię niewątpliwie w klimatyczny świat Majów i pozwolą ci odpłynąć w wyobraźni do świata pełnego tajemnic. W tej grze kulki do przejścia masz 18 ciekawych misji, które prowadzą cię do tajemniczej jaskini, która kryje rozwiązanie wielkiej zagadki. Jaka to zagadka? Jaki rozwiązanie? To tylko wiedzą Ci, którzy zagrali w Kulki Mayan Caves, więc jeśli chcesz poznać tę zagadkę to koniecznie musisz zagrać z nami.

Gry kulki takie jaki Kulki Mayan Caves dzięki temu, że przedstawiają jakąś tajemniczą historię są jeszcze bardziej wciągające i interesujące. Tutaj tajemnica wiąże się z zaginionym skarbem Majów. Klucz do rozwiązania tej zagadki znajduje się w jaskini na końcu ścieżki, którą prowadzi cię ta gra kulki. Dokładną ścieżkę możesz zobaczyć rozpoczynając zabawę z grą Kulki Mayan Caves. Ta gra kulki polega na łączeniu w trójki trzech identycznych kulek, a jej celem jest oczywiście przejście 18 misji i rozwiązanie zagadki. Zainteresowany/a? Zapraszam do zabawy!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (22 votes cast)


Kulki Mayan Caves to gra kulki, która jak większość gier tego typu polega na łączeniu ze sobą identycznych kulek. W te grze kulki trzeba w pionie bądź poziomie ułożyć co najmniej 3 identyczne kulki, aby zostały usunięte z planszy. Kulki układa się w linie za pomocą myszki zamieniając je o jedno pole z inną kulką, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy uda się utworzyć linie. W innych przypadkach ruchu wykonać nie można. Jednak nie wszystkie usuwane kulki doprowadzą cię do zwycięstwa! Należy w pierwszej kolejności usuwać te kulki, które pokazane są w wężyku po prawej stronie ekranu. Tylko i wyłącznie usuwają kolorami te kulki od góry uda ci się przejść grę Kulki Mayan Caves. Inne kulki należy usuwać wtedy, gdy tych z wężyka żadnym sposobem nie da się na planszy połączyć.

Gry kulki to z reguły bardzo proste gry online, toteż i Kulki Mayan Caves są bardzo proste, choć grę tutaj utrudnia upływający czas. Czas możecie podejrzeć jako taki pasek po prawej stronie ekranu oraz liczbowo w prawym dolnym rogu. Można go podczas gry w Kulki Mayan Caves uzupełniać, tworząc linie z trzech kulek z klepsydrą. Skoro jesteśmy przy opcjach to warto wspomnieć, że w tej grze kulki macie również ograniczoną ilość żyć, czyli podejść do gry jeśli skończy wam się czas. Życia macie podane obok ikonki z serduszkiem w prawym górnym rogu. Na początek macie 2 życia, ale nie martwcie się podczas gry możecie tę ilość zwiększyć układając linie z 3 kulek z serduszkami. Ponadto nie należy się przejmować aż tak życiami, bo nawet jeśli się skończą to na mapce możecie później wybrać tę planszę, w której skończyliście.

Tuż pod życiami w grze Kulki Mayan Caves macie podaną ilość zdobytych punktów. Ilość punktów można zwiększać poprzez układanie nie tylko linii z kulek z wężyka, ale również innych kulek, jednak cały czas trzeba mieć na uwadze czas, który pędzi nieubłaganie. Dodatkowe punkty dostaje się również za ułożenie linii z kulek z uśmiechem. Punkty są o tyle ważne w grze Kulki Mayan Caves, że pozwalają na zajęcie wyższej pozycji na liście graczy, która również możecie tutaj u nas podejrzeć.

Z innych istotnych opcji wato wiedzieć, że w lewym  górnym rogu przesuwając dany tam pasek na lewo można ustawiać głośność dźwięków w grze. Jeśli pasek przesunie się całkowicie na lewo to dźwięki w grze zostaną wyłączone. Poniżej wyłącznika dźwięku macie przycisk PAUSE, który umożliwi wam oczywiście włączenie pauzy w grze.  Na górze na środku ekranu macie podany level, w który aktualnie gracie. To tyle jeśli chodzi o opcje gry Kulki Mayan Caves.

To tyle jeśli chodzi o zasady i opcje gry Kulki Mayan Caves. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i będziecie się znakomicie bawić. Z tą grą kulki naprawdę nie można się nudzić. Jeśli, więc masz wolną chwilę to koniecznie łap za myszkę i baw się razem z nami. Jestem pewna, że miło spędzisz czas i odkryjesz rozwiązanie tajemniczej zagadki Majów.

Udanej zabawy z grą Kulki Mayan Caves!!!

Kulki Mayan Caves, 6.8 out of 10 based on 22 ratings