Kulki PIV

Kulki PIV to wieloplanszowa gra kulki, w której musicie przejść kulką przez planszę uważając na przeszkody oraz na to, by nie dotknąć nią ścian planszy, bo wtedy wasza gra dobiega końca i musicie powtarzać daną misję. Kulki PIV nie są ograniczone czasowo,  choć w każdej z plansz zobaczycie zegar – zegar ten mierzy jednak tylko waszą szybkość, nic więcej. Jeśli macie ochotę poćwiczyć nieco swoją zręczność, a także nieco swoje szare komórki to serdecznie zapraszam do zabawy – Kulki PIV nadają się do tego znakomicie!!!

Każdy kto lubi kolorowe kulki niewątpliwie będzie się znakomicie bawił na naszym portalu z grą Kulki PIV. Gra ta jest bardzo prosta, ale trzeba mieć dobrą koordynację ruchową, bo jeden mały, zły ruch, a misja zakończy się fiaskiem i znów będziecie musieć ją powtarzać. Niemniej jednak Kulki PIV to znakomita gra online i polecam ją wszystkim bardzo gorąco. Niezależnie ile masz lat – baw się razem z nami. Kolorowy świat kulek otwiera właśnie przed tobą drzwi. Wejdź do niego i baw się znakomicie!!! Czekamy na ciebie!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (7 votes cast)


Kulki PIV są grą dla małych i dużych. Jest to bardzo prosta gra kulki, w której musicie przejść labirynt tak, by nie dotknąć kulką jego ścianek a także unikając przeszkód, które będą stawać na waszej drodze. Zadanie wydaje się być proste, ale trzeba naprawdę uważać, bo tunele potrafią być ciasne, a niektóre przeszkody są ruchome. Jeśli wpadniecie na ścianę lub przeszkodę to wasza gra w kulki dobiegnie końca i będziecie musieć powtarzać misję, a wtedy znów zaczynacie od zera punktów na koncie.

Sterowanie w grze Kulki PIV odbywa się za pomocą myszki – klikacie na kulce, a potem już poruszacie myszką tak, by kulka nie dotknęła ścian i przeszkód. Musicie dojść kulką na specjalnie wyznaczone pole, gdzieś na drugim końcu trasy, wtedy przechodzicie do kolejnej planszy, która będzie wymagać od was jeszcze większego skupienia.

W grze Kulki PIV nie ma żadnych innych opcji więc nic was nie będzie rozpraszać. Jedynie co to gdzieś na planszy zobaczycie zegar, mierzący czas jaki zajmuje wam przejście labiryntu. Czas do nie ogranicza was, itp. on po prostu jest i nie musicie wcale zwracać na niego uwagi.

Co jeszcze mogę dodać na temat gry Kulki PIV? Hmmm to już chyba wszystko. Możecie zaczynać zabawę – jestem pewna, że będzie ona świetna, bo ta gra kulki jest naprawdę wciągająca i do tego ma ciekawą grafikę, więc jest na czym zaczepić oko. Chwytajcie więc myszki i zaczynamy – macie do przejścia dość sporo plansz, więc nie traćcie czasu.

Udanej zabawy!!!

Kulki PIV, 6.4 out of 10 based on 7 ratings