Kulki Quash Board

Kulki Quash Board to bardzo prosta gra kulki, w której za zadanie masz usunąć z planszy wszystkie kulki poza jedną. Jeśli ci się to uda to  przechodzisz do kolejnego etapu tej gry kulki, w której jest całkowicie inne rozmieszczenie kulek, jest też ich więcej, a także trzeba bardziej wysilić swoje szare komórki by znaleźć rozwiązanie. Jak usuwa się kulki z planszy? Trzeba stukać jedną kulką o drugą – gdy tak się stanie stuknięta kulka opuszcza planszę, a tak która stukała zajmuje jej miejsce. Jak to robić? To dość proste, gdyż wystarczy kliknąć na wybranej kulce, przytrzymać lewy jej przycisk, a następnie poruszyć myszą w kierunku, w którym chcemy, aby poleciała kulka.

Kulki Quash Board jak więc widać zapowiadają się bardzo ciekawie. Może się wydawać, że to bardzo prosta gra kulki, ale mimo wszystko trzeba tu nieco wysilić swój mózg, bo jeśli zostanie więcej niż jedna kulka na planszy to będziecie musieć rozpocząć planszę od początku. Kulki Quash Board to gra, która nie jest ograniczona czasowo, choć zauważycie w niej czas. Czas ten jednak nie odmierza końca twojej gry, a po prostu im dłużej będziecie grać, tym mniej bonusowych punktów dostaniecie. Punkty zaś są o tyle ważne, że na końcu można wpisać się na listę zwycięzców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)


Kulki Quash Board to bardzo fajne kulki dla wszystkich tych, którzy lubią nieco wysilić swoje szare komórki. Kulki Quash Board to gra logiczna, w której usuwacie kulki z planszy poprzez stukanie jedna o drugą. To jak stukać kulki zostało opisane powyżej, a więc nie będę się powtarzać. Powiem tylko tyle, że na początku warto ułożyć kulki tak, aby stworzyły łańcuch i wtedy po kolei będziecie mogli je usuwać, aż na końcu zostanie tylko jedna kulka.

Teraz może nieco o opcjach gry Kulki Quash Board. A więc po załadowaniu się tej gry kulki zobaczycie ekran powitalny, gdzie macie m.in. PLAY, czyli rozpoczęcie gry, a także SOUND, które pozwoli wam na włączanie i wyłączanie dźwięku w grze, co też można zrobić już podczas samej gry. Klikając PLAY zostaniecie przeniesieni na planszę gry Kulki Quash Board, na której zobaczycie okrągłe pola oraz kilka kulek, które musicie usunąć w taki sposób, jak było to opisane wyżej.

Po lewej stronie ekranu gry Kulki Quash Board zobaczycie panel, gdzie zaczynając od góry macie: wyłącznik dźwięków oraz pomoc, która znakomicie służy jako pauza w grze, następnie czas, poziom, w który gracie, ilość misji do zakończenia tego poziomu gry oraz  ilość punktów, jakie udało wam się zdobyć. Niżej w panelu gry Kulki Quash Board macie zieloną strzałkę, która restartuje wam grę, gdy tylko naciśniecie strzałkę. Pod strzałką macie wyjście do MENU.

To już wszystkie opcje gry Kulki Quash Board. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się znakomicie bawić. Ta gra kulki jest naprawdę fantastyczna i polecam ją wszystkim fanom naszego portalu – zarówno tym małym, jak i tym dużym. Lubicie gry kulki? To koniecznie zagrajcie również w pozostałe nasze kulki – gwarantuję, że nie będziecie się nudzić.

Udanej zabawy!!!

Kulki Quash Board, 7.2 out of 10 based on 6 ratings