Kulki Woobies

Kulki Woobies to jedna z ulubionych gier dzieci, a zarazem jedna z najbardziej zabawnych gier kulki. W grze tej strzela się do przezabawnych, futrzanych kulek, w taki sposób, aby 3 tego samego koloru znalazły się obok siebie. Znacie chyba ten typ gier, prawda? Kulki Woobies mają świetną grafikę przez co gra się w nie jeszcze przyjemniej. Jeśli chcesz się rozerwać i spędzić miło czas, to z tą grą na pewno ci się to uda.

Dzięki grze Kulki Woobies na twojej twarzy zagości uśmiech i przez długi czas nie będzie z niej znikał. Ratowanie futrzanych kulek potrafi sprawić wiele radości, ale sprawa jest poważna. Nie możesz pozwolić, aby Woobies zostały zgniecione przez ogromny głaz. Musisz zrobić wszystko, aby je ocalić. Wystarczy spojrzeć na słodkie mordki tych futrzanych kulek, a już na sercu robi się cieplej. W grę Kulki Woobies gra się bardzo przyjemnie, bo futrzaki robią do ciebie różne zabawne minki. Sprawdź sam/a.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (348 votes cast)


Zasady gry Kulki Woobies są proste – wystrzeliwujesz z procy futrzaka do jego kolegów na planszy w taki sposób, aby co najmniej trzy jednakowe futrzaki znalazły się obok siebie na planszy. Jeśli tak się stanie kulki znikają z planszy, co oznacza, że te Woobies zostały już ocalone przed głazem, który chce je zgnieść. Im więcej kulek na raz zostanie usuniętych z planszy tym więcej punktów bonusowych otrzymasz. Ta gra kulki jest wieloetapowa, a każdy kolejny etap jest nieco trudniejszy od poprzedniego. W każdej planszy pojawiają się nowe kolory Woobies oraz inne bonusy np. woobiesowe bomby. Etapów w grze jest dokładnie 31, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Na początku gry możecie wybrać poziom trudności – easy ( łatwy ), normal ( średni ), expert ( trudny ).

W grze procą steruje się za pomocą myszki. Wciskając jej lewy przycisk wystrzela się Woobies. W lewym dolnym rogu na głośniku możecie wyłączyć dźwięk w grze, który dla niektórych może wydać się denerwujący – mi osobiście bardzo się podoba i jednoznacznie kojarzy z tą grą. Po lewej od góry zaczynając macie drewnianą tabliczkę z punktami. Następnie macie tabliczkę z numerem levelu oraz jego nazwą. Trzecia tabliczka przedstawia wam ilość żyć. Po uzbieraniu 100 000 punktów dodawane jest wam kolejne życie, później są kolejne progi punktowe, dzięki którym otrzymasz życie.  W prawym dolnym rogu macie etykietkę z instrukcją, jest ona w języku angielskim, więc nie wszystkim się przyda, ale świetnie nadaje się jako włącznik pauzy, choć ta gra kulki wcale nie jest ograniczona czasowo.

Mam nadzieję, że Kulki Woobies przypadną wam do gustu i będziecie chętnie w nie grywać. Gra ta jest kochana przez dzieci, ale również bardzo chętnie grają w nią dorośli, bo można przy niej świetnie się zrelaksować i odstresować. Widząc zabawne mordki futrzaków, które robią śmieszne miny cały stres momentalnie znika. Jeśli gra przypadła wam do gustu polećcie ją swoim znajomym i bliskim  – niech również grają razem z nami.

Bawcie się wspaniale z grą Kulki Woobies !!!

Kulki Woobies, 7.5 out of 10 based on 348 ratings