Kulki

gra w kulkiCyclop Physics – zabawne i wciągające kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Zamień kwadraty w kulki i pomóż im dotrzeć na pola odpowiadające kolorowi kulki. Jeśli lubicie gry kulki, w którym trzeba wysilić szare komórki to gra Cyclop Physics jest stworzona dla was. Grajcie z nami w kulki Cyclop Physics i przeżyjcie niesamowitą przygodę w kolorowym świecie kulek, z którego nie chce się wychodzić. Kulki Cyclop Physics już czekają – zapraszamy serdecznie do zabawy!!!
fajne kulkiAtomic Puzzle 2 – fajna, kolorowa, logiczna gra kulki, w której tak musicie redukować kolorowe kulki by na planszy nic nie pozostało. W grze Atomic Puzzle 2 macie do przejścia całe mnóstwo plansz, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Jeśli ta gra kulki sprawi wam jakiś problem to zamieszczamy również filmik, który pomoże wam go rozwiązać. Grajcie z nami w te kolorowe kulki i oderwijcie się od szarej rzeczywistości. Kulki Atomic Puzzle 2 są naprawdę super, więc nie ma na co czekać – grajcie już teraz razem z nami – czekamy!!!
gry kulkiHexa Pool – połączenie bilarda z dość popularną grą kulki, w której trzeba je przesuwać pomiędzy sobą i ustawiać je w linie. Hexa Pool to kulki bardzo proste i idealne na każdy szary i smutny dzień. Jeśli lubicie nasze gry kulki, szczególnie te, w których wiele jest z klasyki to polecam wam gorącą naszą nową propozycję gier kulki, którą jest Hexa Pool. W tej grze kulki zamiast zwykłych kulek mamy bile, więc nieco dowiecie się też o bilardzie. Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy razem z nami!!!
bubble blastBubble Blast Redux – kosmiczna gra kulki, w której masz możliwość zagrania w cztery różne tryby gry kulki: NORMAL, RACE, TIME TRIAL, SEQUENCE. Każdy z tych trybów gry Bubble Blast Redux jest inny, więc niewątpliwie czeka was mnóstwo kosmicznej zabawy, zabawy naprawdę znakomitej. Wybierając tą grę kulki na pewno ani chwilę nie będziesz się nudzić. Polecam serdecznie wszystkim grę kulki Bubble Blast Redux – to naprawdę znakomity zabijacz nudy! Nie wierzysz? Sprawdź sam/a!!!
kulki onlineCrystal Sets – następna nasza bardzo fajna gra kulki, która jest wzorowana nieco na tradycyjnej grze kulki. W grze Crystal Sets musicie układać w pionie lub poziomie po cztery identyczne bańki, by te znikły z planszy i zrobiły miejsce kolejnym. Poza zwykłymi kulkami na planszy w grze Crystal Sets pojawiać będą się również bonusowe kulki, dzięki którym gra stanie się prostsza. Polecam wszystkim serdecznie grę Crystal Sets, gdyż dostarcza ona mnóstwa wspaniałej zabawy!!!
kulki gryFlubbles – jeżeli macie ochotę zagrać w grę kulki, która nie ma ograniczeń czasowych to serdecznie zapraszam do zagrania z nami w grę Flubbles. Flubbles to świetne kulki online, w których musicie budować coraz to większą kulkę by ona prysła a wy dostaliście punkty, za które uda wam się przejść do kolejnej planszy. Flubbles to kulki, które nikomu nie powinny sprawić problemów, dlatego też zachęcam wszystkich gorąco do zabawy bez względu na to ile macie lat. Na pewno będziecie się znakomicie bawić.
kulki graMars Cannon – bardzo fajne kulki, w których za zadanie masz przejść 30 plansz usuwając z nich wszystkie zielone ufoludki. Uważajcie by nie pomylić ich z różowymi! Bo jeśli tak się stanie to wasza gra dobiegnie końca. Kulki Mars Cannon są bardzo proste, ale też i bardzo wciągające. Polecam wszystkim gorąco tę grę kulki, bo można się przy niej znakomicie bawić. Kulki Mars Cannon już czekają na ciebie – łap myszkę i graj razem z nami. Gwarantuję, że zabawa będzie przednia i nie będziecie tego żałować!!!
kulkiDestroy More Blocks – ciekawa, logiczna gra kulki, w której czeka na was aż 20 plansz. Celem każdej planszy jest zdobycie 100 punktów poprzez usuwanie z planszy zielonych klocków. Do wyboru macie 3 rodzaje kulek, którymi będziecie strzelać – za każdą kulkę odejmowana jest wam określona, przypisana im wartość. Gra kulki Destroy More Blocks wydaje się być prosta, ale jak sami zobaczycie trzeba się będzie tutaj nieco natrudzić. Jestem jednak pewna, że dacie sobie radę. Powodzenia!!!
kulki grySnowbowl – zimowe kręgle dla dużych i małych. Zagraj z nami w fajną grę kulki, w której za zadanie masz grać w kręgle, zbierając dodatkowo gwiazdki znajdujące się na śniegowym torze i unikając przeszkód takich jak drzewa czy skały. Snowbowl to znakomita gra kulki, która podobnie jak klasyczne kręgle daje wiele radości. Grajcie z nami w kulki Snowbowl i poczujcie smak zimy. Kulki Snowbowl już czekają na ciebie!!! Graj razem z nami w zimowe kulki!!!
kulki graYou Toobe – to sympatyczne kulki, w których musicie układać po 3 identyczne kulki w probówkach. Tak ułożone kulki usunięte zostają z planszy, a wy dostajecie punkty. Po upływie podanego czasu przechodzicie do kolejnej planszy, która wygląda tak samo, ale różni się tym, że kulki latają szybciej. You Toobe to proste kulki dla każdego bez względu na wiek i płeć. Jeśli lubicie gry kulki to z pewnością gra You Toobe przypadnie wam do gustu i będziecie się z nami znakomicie bawić. Gry kulki czekają – Udanej zabawy!!!
kulki gryVolleyball Forest – gra kulki dość nietypowa, bo jest to bardziej gra sportowa, a to za sprawą tego, że gramy tutaj w siatkówkę. Jednakże piłka to po części kulka, dlatego też dziś macie okazję zagrać z nami w sportowe kulki Volleyball Forest. Volleyball Forest to bardzo prosta gra kulki, która polega na odbijaniu piłki przez siatkę postaciami poprzez podskakiwanie nimi. Ta gra kulki kończy się w momencie, gdy ktoś uzyska 20 punktów. Powodzenia!!!
kulki graChristmas Crush – świąteczne kulki, dzięki którym wczujesz się w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli macie ochotę zagrać w świąteczne gry kulki to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami i grą Christmas Crush. Jestem pewna, że nie pożałujecie tej decyzji, bo Christmas Crush to wspaniałe gra kulki o bardzo prostych zasadach i kilkunastu planszach do przejścia. Polecam serdecznie te i inne nasze gry kulki!!!
kulki gryRamp-ball – bardzo fajna, logiczna gra kulki, w której musicie tak układać na planszy rampy, by kulka wpadła do kosza. Ta gra kulki nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo i posiada kilkanaście bardzo ciekawych plansz. Polecam wszystkim serdecznie kulki Ramp-ball, które mają proste zasady, ale aby przejść wszystkie plansze trzeba się nieco natrudzić i wykazać się pomysłowością, zmysłem przestrzennym i oczywiście zdolnością logicznego myślenia. Powodzenia!!!
kulki graSnowBalls – zimowe kulki, które dzięki słodkiemu reniferowi Rudolfowi wprowadzą was w świąteczny nastrój. W tej grze kulki czeka was rzucanie śnieżkami w tarczę i mierzona wam celność oraz szybkość reakcji – macie trzy strzały – postarajcie się je wykonać jak najlepiej i zgarnąć jak najwięcej punktów. SnowBalls to świetne i oryginalne kulki, które polecam każdemu bez wyjątku. Grajcie z nami w zimowe kulki i bawcie się znakomicie. Udanej zabawy!!!
kulki gryBricks Squasher – to gra kulki typu arkanoid, w której macie za zadanie oczyścić planszę z bloczków poprzez uderzanie w nie kulką odbijaną od deseczki. Gry arkanoid to bardzo popularny typ gier kulki, dlatego też polecam wam serdecznie grę Bricks Squasher. Choć Bricks Squasher to jedno planszowa gra kulki można się przy niej znakomicie bawić. Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami -ta i inne gry kulki już czekają na was. Powodzenia!!!
kulki onlineNumber Twins – bardzo fajna i prosta gra kulki, przy której można się znakomicie bawić, a także trenować swoje szare komórki. Number Twins to kulki, w których macie za zadanie łączyć kulki z cyferkami, które znajdują się na planszy, aby suma wartości kulek łącznie wynosiła 10. W pary można łączyć jednak tylko te kulki, które nie są blokowane przez inne, co przypomina nieco grę mahjong. Celem gry Number Twins jest oczywiście oczyszczenie planszy z kulek, tak więc zaczynamy zabawę!!!
kulki graMangulki – jeśli lubicie tradycyjne kulki i chcecie w nie zagrać w całkowicie nowej odsłonie utrzymanej w klimacie Manga to mamy coś dla ciebie, a jest to gra kulki Mangulki. W grze Mangulki macie za zadanie układać obok siebie w pionie lub poziomie co najmniej 3 identyczne kulki, by te znikły z planszy i dały wam punkty. Gra Mangulki jest wieloetapowa, a więc czeka tu na was wiele wspaniałej zabawy. Do tego cała gra kulki jest w języku polski i każdy ją zrozumie. Zapraszam!!!
kulki gryPool Practice – tego jeszcze u nas nie było! Prosta gra bilard, dzięki której poznasz tajniki uderzania bili tak, aby bez problemu wpadła do łuzy. Taka wiedza nabyta w grze kulki Pool Practice niewątpliwie przyda wam sie w grze w bilard w realnym świecie, bo sposób uderzenia kulki oraz siła jej uderzenia do klucz do sukcesu. Zagraj z nami w grę kulki Pool Practice i stań się mistrzem nad mistrzami. Do tego gwarantujemy ci wspaniałą rozrywkę – kliknij i sprawdź!!!
kulki onlineBouncy – świetna gra kulki, w której musicie skakać po platformach i uzyskać jak największą ilość punktów. Unikajcie platform z kolcami i uważajcie by nie spaść w przepaść, bo wtedy wasza gra w kulki Bouncy dobiegnie końca, a tego chyba nie chcecie? Bouncy to świetna gra kulki przy której można się świetnie bawić, a do tego przeżyć dreszczyk emocji. Zachęcam was gorąco do zabawy z nami i zagrania właśnie w te kulki. Wspaniała zabawa gwarantowana.
kulkiMulti – Pinball – tego jeszcze nie było na naszym portalu! Kulki pinball w końcu u nas zagościły i mam nadzieję, że spotkają się z waszym uznaniem. Multi – Pinball to gra pinball w nieco nowej, bardzo kolorowej odsłonie, ale opierająca się o klasyczne zasady, jakie znacie chociażby z windowsowej wersji gry pinball. Jeśli lubisz tego typu gry kulki to na pewno będziesz się z nami znakomicie bawić. Kulki pinball są naprawdę wciągające i dostarczają rozrywki na długie godziny.
gra kulkiKulki Enjoy – fajna logiczna gra kulki dla małych i dużych fanów tego typu gier online. Kulki Enjoy to gra, w której musicie doprowadzić do zderzenia smutnej kulki z uśmiechniętą. Jest to dość proste, o ile się skupicie i trochę wysilicie swój umysł. Kulki Enjoy to gra godna polecenia i mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Dodatkowo by was zachęcić mamy dla was filmik, na którym pokazane jest jak przejść każdą z misji tej gry kulki. Powodzenia!!!
gry kulkiGlass Balls – bardzo ciekawa gra kulki dla małych i dużych wielbicieli naszego portalu. Glass Balls to kulki, w których musicie wykazać się refleksem i w odpowiednim momencie wcisnąć przycisk myszki, aby na planszy obok siebie ułożyły się co najmniej 3 identyczne kulki. Zasady znakomicie znane, ale wcale nie mamy tu do czynienia z grą pryskające bańki. Zresztą sami zobaczycie jak tylko zagracie z nami w kulki Glass Balls. Gwarantuję, że będziecie się wspaniale bawić.

Witamy serdecznie w dziale kulki. Tutaj znajdziecie kolejne nasze propozycje na fajne gry kulki, w które możecie pograć zupełnie za darmo w Internecie. Kulki potrafią dostarczyć mnóstwa wspaniałej zabawy i wiele radości. Jeśli lubicie gry kulki to koniecznie musicie sprawdzić ten dział. Systematycznie będziemy publikować tutaj nowe kulki tak, abyście  ciągle mogli próbować czegoś nowego. Dlaczego nowy dział? To proste – chcemy, abyście czuli się u nas komfortowo i nie musieli przeszukiwać długich list z grami. U nas wchodzicie w dział i wszystko przejrzyście jest ułożone, listy nie są zbyt długie, itp. Dzięki temu możecie w szybki i prosty sposób znaleźć idealne kulki dla siebie.

Ponadto dla was zamieszczamy screen z gry kulki oraz krótki jej opis, abyście mogli wstępnie zapoznać się z tym, o czym jest dana gra kulki. Ponadto do każdej gry kulki załączamy szczegółowy jej opis, gdzie opisane są wszystkie opcje danej gry kulki oraz wiele podpowiedzi jak dane kulki przejść. Fajnie? Myślę, że tak, bo na innych portalach macie tylko grę i sami musicie dochodzić jak w to się gra – u nas wystarczy przeczytać (nawet pobieżnie) opis, aby wiedzieć jak grać i co najważniejsze jak wygrać.

Do gier kulki, w których liczy się ilość punktów dołączamy listę najlepszych graczy – możesz się na nią wpisać i sprawdzić jakie miejsce zajmujesz nie tylko wśród polskich graczy, ale także i zagranicznych. Serdecznie polecam nasze gry kulki i zachęcam was do zabawy razem z nami – wystarczy, że klikniesz w link po prawej stronie ekranu, bądź wybierzesz grę z listy zamieszczonej powyżej. Zachęcam was do częstego zaglądania na nasz portal w poszukiwaniu nowych gier kulki.

Życzę udanej zabawy!!!