Lampiki

Gry pełne magii przyciągają dużo bardziej niż zwykłe gry. Wy też tak myślicie? Jeśli tak, to mamy idealną grę kulki dla was, a są nią Lampiki. Lapmiki do gra kulki, która często nie do końca poprawnie nazywana jest jako Marbles. Niemniej jednak Lampiki to znakomita i godna uwagi gra kulki, która mam nadzieję, że wam się spodoba i chętnie zagracie w nią razem z nami.

Magia to nie tylko karty tarota, czy wróżby, ale również różnego typu gry, której potrafią stworzyć wokół siebie aurę tajemniczości. Taką aurę z pewnością potrafi stworzyć gra Lampiki, w której nie wszystko jest tak oczywiste jak się wydaje. Dlaczego? Już wam mówię.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)


Lampiki to gra kulki, z którą można się naprawdę znakomicie bawić. W grze tej zasady są bardzo proste, a sama gra świetnie wam znana, gdyż jest to jedna z odmian gier kulki, która często nazywana jest nie do końca poprawnie jako marbles. Mam nadzieję, że gra kulki Lampiki przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić. Gra Lampiki jest naprawdę godna uwagi i gorąco polecam ją wszystkim.

Po prawej stronie ekranu teh gry kulki możecie zobaczyć roślinkę, która na dole ma wypisane punkty, na górze zaś level, w który gracie. Podczas usuwania z planszy kulek przybywa wam na dole punktów, jednak pasek na łodydze rośliny obniża się, co to oznacza? Oznacza to, że za usuwanie kulek owszem dostajecie punkty, jednak nie zbliża was to do kolejnego levelu, a wręcz odwrotnie, gdyż w momencie, gdy pasek na łodydze zniknie to przegracie. Jak, więc go podwyższyć? Podwyższa się go usuwając z planszy kulki zawierające gwiazdki.

Mówimy o usuwaniu kulek, ale nie wspomnieliśmy jak to robić, a więc wystarczy, że klikniecie na grupie jednakowych kulek (co najmniej 2 kulki obok siebie), a one zostaną usunięte z planszy. Im większą grupę usuniecie naraz tym więcej będzie punktów i tym dłużej pogracie, bo pasek z każdym ruchem obniża się o tyle samo, niezależnie od ilości usuniętych kulek. Co jeszcze warto wiedzieć? Hmmm może jeszcze warto dodać, że w lewym dolnym rogu możecie wyłączyć dźwięki w grze kulki Lampiki.

Ktoś pomyśli, że po co usuwać kulki skoro wtedy można szybciej przegrać. Jednak bez usuwania kulek na planszy nie pojawią się nowe, w tym również te z gwiazdkami. Ponadto punkty są bardzo istotne, jeśli chce się zająć wysoką pozycję na liście zwycięzców. Dlatego zbierajcie kulki i nie martwcie się, bo naprawdę nie tak łatwo jest przegrać. Jeśli zbierzecie gwiazdki to pasek na roślince znacznie podskoczy, podczas gdy ubywa bardzo wolno. No i ta gra kulki nie jest ograniczona czasowo – wraz z upływem czasu pasek na łodydze nie ulega zmianie.

To w zasadzie na tyle jeśli chodzi o grę kulki Lampiki. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić i jeszcze nie raz do nas powrócicie. Polecam również inne nasze gry kulki, które są również znakomite i wciągające.

Powodzenia!!!

Lampiki, 6.3 out of 10 based on 3 ratings