Link Cut

Jeśli podobają wam się nasze darmowe kulki to zapraszamy do zabawy z kolejną grą tego typu, którą jest Link Cut. Ta gra kulki polega na łączeniu ze sobą rysowaną linią minimum trzech kulek, które zostają usuwane z planszy a wy dostajecie punkty. Link Cut to gra kulki, w której nie ma plansz do przechodzenia, ale jest ograniczenia czasowego. Dodatkowo to przez co możecie przegrać to zaznaczanie nie pasujących do koloru kulek – 5 takich błędów i zabawa z grą Link Cut dobiega końca i znów od początku musicie zbierać punkty.

Każdy kto lubi gry kulki powinien docenić grę Link Cut. Może i nie zachwyca ona grafiką, ale ma dość ciekawe zasady – w taką grę kulki jeszcze na naszym portalu nie graliście!!! Polecam serdecznie te darmowe kulki wszystkim, którzy kochają nasz portal. Mam nadzieję, że polubicie je tak samo jak inne nasze propozycje. Gwarantuję, że zabawa z grą Link Cut jest równie świetna jak w przypadku innych naszych gier kulki, więc nie ma się nad czym zastanawiać!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (6 votes cast)


Link Cut to gra kulki o bardzo prostych zasadach. Celem tej gry kulki jest zebranie jak największej ilości punktów. Punkty w tej grze kulki znajdziecie na dole po lewej stronie ekranu. Po prawej zaś stronie macie licznik usuniętych niekolorystycznie dopasowanych kulek. Jeśli takich kulek nazbiera się 5 to wasza gra w kulki dobiegnie końca. Wasza gra kulki dobiegnie również końca wtedy, gdy skończy się wam czas, który pokazuje uciekający w lewo pasek u góry ekranu. Po każdym usunięciu kulek z planszy czas zostaje wam uzupełniony. Jak usuwa się kulki z plansz?

To bardzo proste. Za pomocą myszki musicie rysować linię łączącą minimum trzy kulki tego samego koloru. Możecie łączyć je pionowo, poziomo, po skosie – jak tylko chcecie, ale trzeba uważać by nie przyłączyć do zespołu danego koloru kulek jakiś kulek w innym kolorze. Możecie mijać kulki pustymi miejscami nawet po całej planszy, ale zwróćcie również uwagę na uciekający czas, bo gdy wam go zabraknie na nic zda się wasz wysiłek, bo i tak gra kulki dobiegnie końca.

Jak widać zasady tej gry kulki są bardzo proste i nie powinny nikomu sprawić problemów. Cała gra Link Cut mimo ograniczenia czasowego jest bardzo łatwa do przejścia, bo jeśli tylko będziecie rozsądnie usuwać kulki to czasu wam nie zabraknie. Zabawa z grą Link Cut jest naprawdę znakomita – jeśli mi nie wierzycie to trudno, ale mam nadzieję, że jednak się skusicie i zabawicie razem z nami. Polecam również gorąco inne nasze gry kulki, przy których również możecie się bawić znakomicie.

Zapraszam!!!

 

Link Cut, 5.8 out of 10 based on 6 ratings